Ako som rástla strukovín (zelené fazuľky



Video: Dobrý - # predjedlo z fazuľových strukov Voňavé # StruchkovayaFASOL recept #

Ak dávate prednosť zdravej stravy bohatej na prírodné vitamíny, určite by ste mali pridať do svojho jedálnička riadu struky alebo zelenými fazuľkami. 
Aj pestovať fazuľa pre letné spotrebu a polotovarov na zimu.
Aj rastú kučeravé bôby.
Vzhľadom k tomu, fazuľa miluje teplo, Obilie z počiatku mája, aby sa vylúčila možnosť jarné mráz. 
Fazuľa.

Výsev v dobre pripravenej pôdy, humus pridaný na jeseň. Sadze steh, je vzdialenosť medzi rastlinami 20 cm. Vzhľadom k tomu, pôda je vlhká, zalievanie nie je vyrobených. Potom, čo sa objavili semenáčiky, vytiahol mreží ku každému kríkmi, takže sa ich hojenie. Takže ona vyrástla.
Fazuľa.
V procese rastu sa hnojenie tekutým hnojivom pre rastliny a roztok sa dobre fermentované konského hnoja, zelené fazuľky nepáči veľa dusíkatých hnojív. Pleťou a kyprenie pôdy potrebné.
Fazuľa v kvete.
A tu začína vykazovať výsledky fazuľa rozkvitla.
Trochu viac som celkom oceniť výsledky svojej práce.
Fazuľa a ja.
Fazuľa je pripravený na použitie a polotovarov.
Zrelé fazuľa.
Prípravy na zimu robím tak. Trhať fazuľa, my pod tečúcou vodou a trvať trochu korenia,
Sladká paprika.
Umývam to, odstrániť jadro, strihať plátky, sa cesnak,
Cesnak.
Aj očistí, bane.
Hlboké misky naliať vodu, priviesť k varu poľa nasekanej nahrubo zelené fazule, papriky, privedie sa do varu, soľou, pridáme korenie, ocot, a rýchlo sa zásobník do sterilizovaných pohárov (0,7 litrov), pridaním dvoch alebo tri strúčiky cesnaku, hlavná čo by sa variť fazuľu a struky praskla, som hodiť moje viečka, flip, a zabaliť druhý deň pripravený.
fazuľa
Veľmi dobrý desiatu!
Dobrú chuť! 
A ako vám rastú, a fazuľa zozbierané v proc?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com