Čierna reďkev na zdravie strážnej

Video: Ako liečiť kašeľ? Čierna reďkev s medom

S zima sa blíži, stále viac a viac budeme musieť premýšľať o svojich satelitov - prechladnutie a kašeľ. Nie som častým návštevníkom do lekárne, dávam prednosť použitie osvedčenej ľudových prostriedkov.

Čierna reďkev s medom


To neznamená, že som kategoricky odmietajú výdobytky modernej farmakológie, no, v mnohých prípadoch, a to bez bohužiaľ nemôže robiť. Jednoducho povedané, ak existuje možnosť voľby medzi bežným farmáciu a prírodné, vždy som si vybrať poslednú možnosť.

Chcem sa s vami podeliť o skvelý recept proti kašľu - Čierna reďkev šťava s medom. Koľko si pamätám, vždy sa naša rodina kašeľ ošetrené týmto spôsobom, a veľmi úspešne. Od nepamäti, čiernej reďkovky s medom bol spracovaný s bronchitídou, čiernemu kašľu, dostali pacienti tuberkulózy. Táto zmes má protizápalový, antibakteriálne a kašeľ upokojujúci účinok. A čiernej reďkovky zlepšuje imunitný systém, normalizuje zažívanie. Mnoho užitočných vlastností, ale tu hovoríme o liečbe kašľa, takže nebudem vypísať všetky. Pripravte si lieky, je veľmi jednoduché.

Video: Ako sa zbaviť kašľa rýchlo? Liečba kašľa bez drog - čiernej reďkovky s medom

Prípravu lieku z reďkovky a medu)



Existuje veľa širokú škálu spôsobov, ako súdiť nesnaží sa nám hovoria o nej, ktorý je testovaný po celé roky. Vzhľadom k tomu, reďkovky (vopred premytý), odrezať vršok, zvoliť seredinku lyžicu, orálne dať 1-2 polievkové lyžice medu (v závislosti na veľkosti reďkovky samotnej). Som krycí list papiera a nechá sa 12 hodín. Šťava sa začína oddeľovať po 1-2 hodinách. Čítal som, čo si ostatné druhy reďkovky tiež pôjde na prípravu terapeutického prostriedku, ale vždy som si čiernu nejako povedomý. Potom sa výsledná kompozícia je potrebné 1 polievková lyžica 3 krát denne po dobu 10-20 minút pred jedlom. To je dospelý. O deťoch nie je predpokladať poradiť, nemajú presné odporúčania, jeho 3 rokov nedáva vôbec. Potom začal pomaly, 1 kvapka denne a uistite sa, nie sú tam žiadne alergie.

Video: Čierna reďkev, variť liek proti kašľu

K dispozícii je zoznam chorôb (srdca, obličiek, žalúdka a ďalších vnútorných orgánov), v ktorom sa neodporúča, aby sa šťava z čiernej reďkovky. Ak máte zdravotné problémy, je lepšie zistiť vopred, či je možné týmto spôsobom na liečbu kašľa, a potom miesto dobrej vôle naopak ...

Som si istý, že veľa ľudí používa tento spôsob liečby, v súvislosti s ktorými mám otázku. Ktorí sa snažili variť tento liek nie je čiernu reďkev? Bolo by zaujímavé poznať výsledky!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com