Rolls tekvice so syrom a bylinkami

Veľmi ľahká a slané občerstvenie, práve včas pre sezónu squash. 
Máme veľa cuketou a výber jedál z tohto užitočného zeleniny zamechatelno- obrovský. môžu byť vyprážané, dusené, aby palacinky, marinovať, pripraviť šaláty. 
Dnes varené roliach. Skvelé letné predjedlo. 

rolls cukety

zloženie:

  • cukety - 2 ks.
  • mäkký tvaroh
  • cesnak
  • zeleň
  • olej oleín

Green, cesnak, and AMP-amp-amp-Quot-oleín and AMP-amp-amp-Quot;

Príprava:
Cukety nakrájané na tenké prúžky pozdĺž.

prúžky cukety

Môžu byť vyprážaný v panve, a môžu byť pečené v rúre. Aj piecť na plech, položených pergamenu, sypané na vrchole cukety rastlinného oleja.

Video: Tasty - Rolls z cuketou so syrom a cesnakom cukety recept

Poslať ho do rúry

Pripravte si náplň. Tentokrát som použil mäkký tvaroh a pesto. 
mäkký tvaroh (ricotta, môžete volať, aj keď to nie je to) pripravila sama. Ak to chcete 500 g krému sa zahreje nie teplotu varu, pridá sa štipka soli a 2 lyžice. l. citrónovou šťavou. Cool, som hodil do sitka, natočil niekoľko vrstiev tenká alebo vafle alebo ľanovým uterákom. Dať do chladničky (netlačí zaťaženie, syr musí byť mäkké). Tu je mi ukázalo

mäkký tvaroh

Môžete jesť, rovnako ako to, že môžete pridať plody môžu byť použité pre prípravu tvarohové koláče.

Urobil som ostro- korenistú pastu. Zmiešajte syr s 2-3 lyžicami pestom. 
Pre pestom vybral bazalka, píniové oriešky, cesnak, rastlinný olej " oleín"
To je tak pekný som vyrástol, a to aj znížiť, že je to škoda, ale v skutočnosti na tento účel, a zasadil ju.

bazalka



Imelchila všetko v kuchynskom robote.

rozrezať

Transfer do misy. Jedná sa o samostatný pokrm, príjemný spôsob, ako paradajok.

pesto

Mix našej domácej tvaroh s niekoľkými lyžicami pestom

Tvaroh s bylinkami

Cuketa pásy rozmazanie omáčku. Na okraji kusu paradajkovej sady (plátok môže byť marinované čerstvé alebo uhorka).

obraciame sa valí

Dať do chladničky pripravené na použitie zvitky minút pri teplote 15 Podávajte ako malé občerstvenie. Predstavoval som si, okrem cukety, dokonca Eggplant roliach s orechovou pastu.

Dobrú chuť!

Video: Rolls tekvice so syrom a paradajkami

rožky

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com