Jesene kvitnúce púpavy

Video: | Vybaviť JESENNÉ CAFE | # Dandelion TV

Zdá sa nám, ešte niekam stratil v "babie leto" ... Dnes ráno bola hustá hmla v popoludňajších hodinách bola obloha bez mráčika, a teplomer ukázal + 22C! V záhrade, ale na záhrade, ale aj pre deti topiacom septembra podarilo chýbať na prechádzku - musel ísť do neďalekého parku.

jesenné púpavy

Video: Top sort.Uhod ovocné stromy počas tsveteniya.Salat púpava


V ňom máme obľúbenú lúku - veľký voľný priestor medzi stromy a kríky v teplejších mesiacoch, radi sa tam usporiadať mini-piknik) v srdci pasekách rastie obrovský, veľmi staré hrušky wildings. Na jar tohto lúke je pokrytá kvitnúce púpavy - neopísateľný krása! Dnes sme tiež videl tieto roztomilé kvety! Ale oni sú tak malé! Ak sa na jar ich výška dosahuje 15-20 cm, na jednom kríku až desať farieb, teraz je to drobné kvety, ťažko dosiahne 5 cm na výšku. Ale napriek tomu, že sú mimoriadne oživí celkový pohľad na čistinu, v prípade, že na jar sme tkané vence na hlavu, ale dnes sa nedotkol jediný púpava. Nech kvitnú! A všetci sme doslova očaril hruška - je mimoriadne krásny jesenný farebné lístie!

Listy hruškovitého wildings

Video: Liečivé účinky púpavy kvety kontraindikácie


Matka príroda pravda milenka: Deti mi priniesol desiatky opadané lístie a všetky boli natreté rôznymi spôsobmi! Naozaj som chcela odfotiť seba, ale bola obmedzená tým, že som si vybrala niektoré z najpozoruhodnejších, sa rozprestieral okolo nich na fotenie púpava) z jedného listu papiera tak ohromený, že vzal so sebou statický obraz - nesmierne krásna farba! Priatelia! Predviesť svoje krásne jesenné, pretože existuje toľko naozaj krásne jesenné scenérie!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com