Mišmaš z mojich záhradných kvetov

Kvety na mojej chate je stále veľmi malý, takže od začiatku jari som ich všetky fotkala, a teraz je čas, aby im ukázal)

Prvý ukazujú ľalie, naozaj vyrástol doma, exeperimental keď núti ľalie, strávil som v minulom roku, ale putovanie okolo obchodu a uvidíte, ako Aj sklenené oči chytiť všetky druhy cibule, hľuzy apod mrmlal čosi pod fúzy, my drahý manžel zrejme nakazila vírusom kvetinové a ticho povedal a môžem vziať? Vyblal biele ľalie, myslel som v poriadku nechať dokonca ľalie určite nájde svoje miesto v dvoch téglikov)). To je spôsob, akým sa ma prekvapil, a Lily dopadlo dobre, veľmi dobre!

ľalia

Ďalšie kvety, ktoré som zasadil minulý rok v tejto krajine, aby som bol úprimný, som nemohol veriť, že všetko bude to prežiť zimu)

hyacintnarcis

ružeJe to moja pýcha ružice, ktoré som zasadil vlani na jar, vlani to kvitli, ale nemal som v krajine, a nakoniec som sa vidieť jej kvet, zázrak! Je to škoda, nemôžete dať skutočnú farbu, to je viac koralov, hoci balík bol práve to jasne oranžovej, možno aj oni nemohli prejsť odtieň))

To je mi pri vchode do nového domova ..

ja

A môj Koshak, zvyšok po úspešnom love, pomôcť v boji proti škodcom, krtkovia výlovu, myši, a jedného dňa mačka priniesla zmijí zubov, vďakabohu obratne vyhnúť had výstrely!

mačka a mačka s jeho korisť

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com