Že lily kvitnú!

Ďalším príjemným prekvapením: neobvykle skoro kvet ľalie. Parcel žiarovkami som dostal, keď je okno stále pokryté snehom. A všetky materiály na rozmnožovanie bol zjavný už s choroboplodnými zárodkami, a tak udržiavať ju v chladničke Zdalo sa mi, nie je najlepší nápad. Zasadené v nádobách s pôdou kvet ...

Asian ľalie Strawberry Vanilla (Lilium ázijský double Strawberry Vanilla)


Do tej doby, kedy je to zahreje dostatočne pre presídlenie do záhrady, takmer všetky ľalie boli v zárodku. Obe rastliny sú bohužiaľ spadol jeden a všetky (stále nemôžem pochopiť, čo je to všetko rovnaké: škodcu, alebo jednoducho nemal dosť sily - žiadna iná poškodenie alebo zjavné chyby na listoch a stoniek nie). Ale iní sa úspešne pripraviť kvitnúť.
Takže druhý deň prvý kvety vykvitli froté ázijské ľalie Strawberry Vanilla (Lilium ázijský double Strawberry Vanilla).

Ázijské ľalia kvety Strawberry Vanilla (Lilium ázijský double Strawberry Vanilla)

Na jednej stonke - desať pukov, pokles jeden po druhom! Kyticu)) A to napriek skutočnosti, že rastlina sama je malá - 50 cm na výšku, nie viac.
Rozmanitosť je jedným z prvých (kvitnú v júni), ale nečakal som, že tým, že prvý ľalie vlani v lete som použil ku kvetu pivonky! A potom, čo už odhaľuje ďalšie ázijské poháriky - Red Room (Lilium ázijský Red posteľami)

Video: Lily kvetu 8. marca

Lily ázijský Red Room (Lilium ázijský Red posteľami)



Bohužiaľ, jej krásna, žiarivá farba je ťažké vyjadriť v obraze. Bez ohľadu na to, ako som skočil okolo s kamerou, sa snaží nájsť najúspešnejší svetlo, výsledok stále nie je schopný presne reprodukovať všetky nuansy a odtiene.

Video: Tu sú niektoré zákazníkmi, riziko podcenenie a zľavy

Ázijský kvet ľalie Red Room (Lilium ázijský Red posteľami)

Je zaujímavé, že tento hybrid tiež odkazuje k počtu froté, ale ak Strawberry Vanilla doubleness viditeľná na prvý pohľad, Red Room (v každom prípade prvej otvorený kvet), táto funkcia nie je nijako zvlášť exponát. Avšak, v popise som si prečítal, že je navyše rad okvetných lístkov - nič viac než modifikovaných tyčiniek! Tu je niečo, čo jednoducho znateľný. Voľba Miracle))
Táto ľalie a vyššia (80 cm, pravdepodobne), a kvety v jej väčšia. Ale ja ich rád oboch, a teším sa, keď to isté bude prepustený zvyšok ...

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com