"Kameň kvetinová záhrada na svoje obľúbené ľalie"

Ahoj všetci! =)

Tak som nastúpil do firmy zo svojich úžasných milovníkov záhradníckych! Dúfam, že budete mať záujem prečítať môj blog. To je úvodom. A teraz chcem vám povedať o kráľovnej mojej záhrade. Presnejšie povedané, matkinho záhrada, ktorú som tiež veľa úsilia. Meno jej krásne a zároveň, veľmi jednoduchý - ľalie.
Moje zoznámenie s touto kvetinou začala veľmi jednoducho. Potom, čo v našich vtákov čerešňové kôstky sa hromadí, a jedného dňa som dostal geniálny nápad: aby sa z týchto kamenných kvádrov, ktoré zostali zo suterénu, krásne kvetinové záhrady. Myšlienka sa rýchlo stal skutočnosťou. Potom bola výsledná self-made kvetina, sme pretiahli pôdu humus a vysadených kvetín. V stredu sme mali ľalie. Najbežnejším, single lily v našej záhrade v tej dobe. To je to, čo vyšlo z toho:

ľalia



Rastie v čiastočnom tieni, a zdá sa, že je naozaj rád. Aj keď tieto farby sú veľmi rád svetlo.
Potom, v našej záhrade začali objavovať nové Lily, ešte krajšie. Niektoré odrody nám priatelia, a niektoré sme písali v e-maile.
Od tej doby, Lily stala skutočnou kráľovnou našej záhrady. V láske s touto ohromujúcou kvetov, máme v tomto roku kúpil novú radu.

ľalia

Jednou z výhod pre mňa osobne, je to, že je odolná voči suchu rastliny, čo som bol presvedčený o vlastnej skúsenosti. Keď vlani v lete bol na dovolenke, nikto nebol zalievať moju záhon, ale kvety nie sú vädnúcich. Okrem toho, že sa cítim dobre.
Najmä ako skutočnosť, že tento kvet - celoročná. Potom, čo zasadil, a to bude príjemné na pohľad ako jeden rok. Všeobecne platí, že priatelia, rastlinných ľalie, obdivovať ich a dať im, aby svojimi blízkymi! Niet divu, že sa jedná o kvety v stredoveku bola priradená symbol francúzskej monarchie!
Budem rád, aby komentáre! Ďakujem =)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com