"Som okenné ľalia"

Tu sú naše ľalie:

ľalia

Spomínam si, keď som im povedal o svojich ľalií a posteli, že som pre nich urobil ... V predstavil tejto fotografie ľalie, ktoré rastú v našej predzáhradke. Jedná sa o iný druh. Farba je jasnejší a silnejší, čo vyzerá ako farbu červených tehál.

ľalia

Kedysi som čítal o ľalií časopisu a viete, som sa naučil niektoré veľmi zaujímavé veci. Ukazuje sa, že aj nadmerné zalievanie a hnojenie hnojom, podporovať ochorenia Cibuľky baklažánov, ich rozpad a tým pogibaniyu. Trochu zalievanie príliš zlé. Všeobecne možno povedať, bez príliš veľa fanatizmu, rovnako ako u väčšiny "ušľachtilých" kvety. Rovnaké hnojiť ľalie, ak hnoja? Alebo špeciálne dekontaminácii kompost, humus alebo jednoducho odíde ...

Ešte dôležitejšie je, že pôda nie je prehriaty. Máme tieto ľalie sú stále v prednej časti domu, v tieni. Väčšinu dňa. Preto sa cítiť pohodlne ... No, či sa to naozaj stalo, že ľalie pestovanie na slnku, môžete urobiť nasledovné. Stačí si vziať nejaké ľahké materiály, ako sú piliny alebo suchý slamy. A to bude pre vaše ľalia "čipkovaný" slnečnými =)).

Ale tieto ľalia chcem:

ľalia

Máme ružová, ale bez uprostred. Je zaujímavé pozrieť sa, že jo?)

Mimochodom, s obväzom tiež potreba, aby to preháňať. Nemajú radi)). Vyberavý, čo ...

A čo je teraz kvitnúce ľalia vo vašej záhrade? =)


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com