Neznámy ľalie pod názvom Luxor

Video: Rozhovor s MP Mirgazyamovym "Manažéri Baškirsko a eliminácia PG BITSOR"

Ďalšie sklamanie z firmy Search poľnohospodárstva. Kúpil som ľalie ázijské Luxor, a v dôsledku toho nebolo známe, že. Mnoho vďaka spoločnosti, ktorá transparentná žiarovka vreca zabalené - je možné zistiť, či je alebo nie je ľalia.

Lily, ktorý nie je práve Luxor

Video: šarlátovej karafiát (klinček Pikantné, karmínovo červené ...)

Možno, že nebude musieť písať, ak nie na nedávnom prieskume semien a produkciu. Úprimne odpovedať na otázku, nemohol nespomenúť všetkým nepríjemným prekvapením, keď rastliny namiesto sľubované predával iný, namiesto froté odrôd sa ukázalo, že je normálne, keď má 10 semien vzkriesený, nie ... Ak je to raz! Ak som to "šťastie", alebo ... ja neviem. Zdá sa, že maličkosť, nič zlé, ale napriek tomu nepríjemné po tom všetkom!

Až upokojila po neuspokojivých spomienok - ľalie kvetu. Namiesto radosti - ďalší sklamanie. Áno, to je krásne, svetlé a veľké kvety, stonky silná, ale ja sa to nepáči! Nebudem neopodstatnené, pripojiť fotografiu balíček, v ktorom žiarovka bola.

Video: Winx Club: Tajomstvo morské priepasti '2014' Ruská Home | karikatúra

Tu ako by to malo byť

Neexistuje žiadne meno výrobcu, tak som musel fotografovať odvrátenú stranu:

Video: spev harmónie



Rubová strana etikety

To bol úprimný - tam bola túžba volať firmám a aby ich všetky, že som o tom premýšľať. Zastavil len porozumenie - to všetko môj hnev Aj vetranie na osobu, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou ľalie žiaroviek a nepochádzajú blízko, sedí niekde v kancelárii.

Ale moja trpezlivosť na tento účel. Dosť platiť pre mačku v sáčku (ak si spočítať náklady na všetky tieto "prekvapenie", súčet pôsobivé písané). Nebudem naďalej kupovať akékoľvek semená alebo žiarovky alebo sadenice - to je čas potrebný pre získanie svoju lesných škôlkach. Vyhľadávanie materiálu od podobne zmýšľajúcich ľudí - záhradkárov a floristov. Mnoho z zakorenených rastlín je možné, prečo nie požičať ratolesť alebo dva predajných automatov inštancie susedov-dedinčania? Možné vymeniť poradie) hlavná vec - vidieť to, čo dostanete, bude rast (kvet) na záhone.

Napísal som hodil podráždenie trochu upokojili. A akonáhle kupujúci neprebehlo reptania kuriózne kvetinárstva. A napriek tomu by ma zaujímalo, aký druh ľalie kvetov na mojom záhone?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com