Moja zbierka rozchodníky

Video: Moja zbierka komiksov

Rozchodníky (Sedum) - dlhodobá, výhodne kryt krajiny rastlín. Avšak, existuje medzi nimi giganty, rastúce veľké, vysoké kríky, napríklad rozchodník prominentnej. Nemám ich rád, páči sa mi, ako ich kombinovať, spojiť v rôznych kompozíciách. Často som použiť svoj majetok k uzavretiu pôdy s hrúbkou rovnej ochrannej vložky, potlačenie burín - rozchodníky ako groundcover rastie vo mne a pod ružových kríkov, a to za orgovány.

Sedum false

Avšak, nedávno čítal, že "Sedum úplne nekonkurencieschopnými s ohľadom na burinu." Ja neviem, možno to neplatí pre tie druhy, ktoré rastú na mňa - tí, ktorí sami chcú "šliapať" :)
Takže, včera sa stalo, že v predajni kvetín domu (na jar sa snažím, aby sa im vyhnúť, pretože žiadne nákupy opustiť jednoducho nemôže, ak to vyzeralo :)) V dôsledku mojej zbierke rozchodníky dopĺňaný novými kópiami.
To už má Sedum priviezol z neďalekého svahu. Na snímke sa nachádza v blízkosti stonecrop nepravdivé, a sám odíde byť videný - niektoré kvety))

sedum

Teraz to bude možné získať od firmy Sedum štipľavý aureum, ktorý, ak si myslíte, že obrázky na obale sa líši od pôvodného divokého náprotivku forme kvetenstvo, ako je napríklad slnečné žltá a svetlé. Aj keď možno nie iný))
A zo zhrnutia tejto rastliny majú záujem dozvedieť sa o jeho liečivé vlastnosti. Ukazuje sa, sedum pestuje od rímskych čias, kedy bol použitý ako emetickom, preháňadlo a antihelmintikum. V Rusku sa používa pre kožné choroby a ako analgetikum, vrátane rakoviny. Avšak teraz sa pestuje len ako okrasné rastliny, vrátane, pravdepodobne preto, že sedum je toxický a vyžaduje veľmi presné dávkovanie a receptov z terapeutického použitia. 

Video: bábiku COLLECTION | Moja zbierka bábik (Monster High, EAH, Pullip, Figma)

Kvitnúce Sedum false



Biele a ružové a žlté kvety rozchodníky teraz obohatené jasne karmínovo červenú Sedum nepravdivé. Opis uvádza, že kvitne 50 dní (takmer dva mesiace!) Od mája. Je to skvelé, pretože ostatné rozchodníky Aj kvitnú neskôr. Všeobecne platí, že sedum líši, vo väčšine prípadov dlhé kvitnúce a Zrušiť sú med závod - moje "rohože" v čase kvitnutia bzučí a bzučí v rôznych hlasov)) Sú vždy a včely a čmeliaky zbierajú nektár.

Videá: Moja zbierka videohier. Pixel_Devil - GameShelf SPECIAL

rozchodník biely

Dove modrá rozchodník biely kvety nie sú tak výrazné, ale má veľmi neobvyklú farbu, a to rastie veľmi tesne, tvoria súvislú tenkú vrstvu. Bol to on, pod mojimi ruže nátierok. A teraz chcem ju kombinovať s pestrolistymi Sedum falošným variegatum - odchádza s bielym lemom a ružovými kvetmi. Avšak, on a ďalší rozchodník pôjde dobre. Mimochodom, červená na obrázku na obale na okraji listov tmavo ružová hranice - moc krásne.
Jo a ešte jedna novinka v mojej zbierke - Sedum styloid. Kvety mal zaujímavé: na jednej rastline je čisto žlté a žlté až červené uprostred. To je asi to len hovorí, že buriny proti nestabilné. Kvety, aj keď nie na dlho - len dva týždne. A to je veľmi náročná na svetlo, aj keď zvyšok, rovnako ako väčšina ostatných rozchodníky, odolná voči suchu a nie je náročné na pôdu.
Všeobecne platí, že tento rok v lete bude určite nové fotky a nové záznamy o týchto úžasných rastlín. Vo svojich plánoch - s kvetinovým záhonom zo rozchodníky))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com