Jesene oslavu rozchodníky

Na stonecrop môžem povedať, pravdepodobne navždy)) Moja zbierka týchto úžasných pretekov v tejto sezóne dôkladne doplňované, ale dnes - na strane druhej. Jeseň, zima a vlhko, a moji mladí rozchodníky konečne prišiel kvitnúť! To sa zvyčajne stáva oveľa skôr, ale časť rastliny kúpil malé, slabé sadenice (boli chorí po dlhú dobu, aj keď rozchodníky a nenáročný), a niektoré z nich sú pestované zo semien, toľko nadobudne platnosť až na jeseň. A teraz príjemné farby.

Kvitnúce Sedum false


Yellow začali kvitnúť v júni a pokračujú až do súčasnosti

Video: Obchodná jesenné večerné líčenie 2016. Taťána Vladimirova Naděžda Timofeeva

kvitnúce rozchodník

Tu na tomto stredovom rozchodník kvet stmaviť dozlatista, pretože to, čo kvetenstvo vyzerá obzvlášť zaujímavý. Aj keď, ak si myslíte, že obrázky na obale, že by sa stali red)) Ale potom podľa údajov výrobcu, ako sa zdá, nie sú: Tento sadenice bol označený ako Sedum rupestre - skalný rozchodník, ale preložil názov ako styloid rozchodník (Sedum subulatum). V skutočnosti je táto rastlina nepatrí do rovnakého alebo rôzneho druhu a je, pokiaľ ide o mňa, forma falošný rozchodník (Sedum spurium).

kvitnúce rozchodník

Nech prúd kvet nie je tak bohatá ako obvykle, ale medzi vädnúcej lístie sviežou zeleňou a farebnými kvetmi rozchodníky potešením ako vždy.

Video: JESEŇ LÍČENIE / PRIPRAVTE SA MNOU / dať dohromady ..

kvitnúce sedum

Sedum prominentné rast neprišiel out - 20-30 cm od sily. A kvitnúce kríky veľmi nerovnomerne niekde už zmizol, a niekde inde v zárodku stojane.



Kvetenstvo je prominentný rozchodník

Pestrofarebný rozchodník, aj keď nie v plnom kvete, v žiadnom prípade horší ako ich náprotivky v krásu kvetu:

Pestrofarebný tvorí rozchodník

A že zaznamenal šúľky :) Aj keď je ťažké určiť druh - je to jedna z rozchodníky vypestovaných zo zmesi semien. Identifikujú rozchodníky - zamestnanie ťažké)) Niektoré z nich sú podobné navzájom ich vzhľadu, a tam je potrebné odborné znalosti k pochopeniu ...

púčiky rozchodník

Máte rastúce rozchodníky? Ako oni kvitnú, ak by ste mi prosím s jesenné farby?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com