Ruža sa zbláznim!

Po mnoho rokov som hľadal Rose, ktorý napísal holandskej umelcov, ktorí sú zastúpení v zásobníku Zhostovo. Vyzerajú ako gule, a dokonca s obrázkami sa zdá, že nádherné vône. Ale predajcovia nemohol robiť nič potešiť. Potom som prestal hľadať pre nich a požiadať rodinné obavy nútení zabudnúť sna. Ale pred tu tri roky, som zistil, že ruže mojich snov sú! Môžu byť kúpil a zasadil na záhrade, a potom sa v prepychu v uvažuje o ich dokonalú krásu, inhalovať svoju úžasnú chuť. A potom, ako sa hovorí, Ostap trpel ... Nemôžem prestať, chcem vidieť všetky z nich v mojej záhrade. Sú tak dobré, jeden z druhého krásne!
Teraz sa usadili na mňa. Tešil som sa, keď sa ukázať svoju krásu naplno. Ak to chcete urobiť, je potrebné 3-5 rokov, je potrebné dospieť. Takže, leto 2013 ma najviac potešilo v tomto prvom kvitnutia.

Prišli po jarných cibuľou, pivonky a kosatce. Vo chvíli, kedy na záhrade príde farieb ticho a sólista zelene. Naplnili záhradné rôzne farby, a nebol ako čiernobiely, ako obvykle v tomto okamihu.

To je to, čo bolo do záhrady.

Ďalšie fotografie - viď

 

Video: Sú to zbláznim! (Päť nocí u Freddyho) # 3






Video: Konstantin Bytyev «tváre». X Factor 2016

Video: Kosťa bit - "tváre" (autora) - Gold Button | Druhý liatie "X Factor-7" (09.3.2016)


Video: Paris v noci, spieva legrační francúzsky ZAZ


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com