Moja ruža

Video: moja ruža 2015

Som v tomto roku veľmi skúsený ich ruže: utrpeli! Vlani na jeseň, pretože problémy s pohybom som nemohol v čase sa dostať do ich prístrešie na zimu. Sneh, samozrejme, tam bolo veľa, ale strach nezanechal: ako na zimu, vymerznut nie? Prezimovala. Na jar, varené som im novú výzvu: transplantáciu. Presťahovala som krásu od starého k novému záhrady.

plnohodnotný ruže

Pohyboval sa dobrodružstvo))) Keď som bol zaneprázdnený v starej záhrady, vykopať rôzne rastliny, príprava na prepravu, balenie, v deň prešiel ticho. Alenka domov sme sa vrátili v prvej hodine noci. Teplý jarné, slnko hreje - do kufra závodu bude nezanechal ... vyložiť, a potom som si uvedomil: Rose holé-root do zajtra jednoducho neprežije. "Alain, - hovorím - Carry baterku. rastlina Rose bude! "Počas noci :))

ruže

Predstavte si, že obrázok: tmavé, pokojný a na zemi v prednej časti domu vo výstavbe muži s lopatami podľa svetle lucerny niečo kopať :))) No, v obci v tom čase boli ešte nie dosť ľudí ... Ale samozrejme, v noci mám len tieto trpezlivosť kríky prikopalis a hojne zalievať, aby nedošlo vyschol. Riadne fit je stále zaoberá deň neskôr oblačnom počasí. A potom som čakal s úzkosťou - sa alebo zomrie?

Video: 1. Moje rozy.Roses

červená ruža

Prežil! Vážne poškodený skokov ružica - to bolo veľa výhonky, korene po transplantácii neboli vyrovnali s ich jedlom. Hrozne rezať všetky vyschla, a teraz sa pomaly ožíva. Ale zvyšok novom mieste, to je vidieť duše musel - stať, úplne pokryté púčiky a sprístupniť sebe nádherné kvety.



ružový ker

Kry veľmi nízke, ale veľa farieb - Som starý záhradné sa k nim nikdy nevidel tak dobre dohromady a hojne v plnom kvete. A tento elegantný ostrov medzi spleť bylín ohrieva dušu, pomáha veriť, že jedného dňa (snáď čoskoro!) K dispozícii bude naozaj veľký a krásna záhrada - to bude rastú a kvitnú rovnako ako tento jeden púčik, ktorý sa čoskoro stane v bujnej ruže!

púčik

Jej odrody ruží I - beda! - Nemôžem si spomenúť: tag stratil pred niekoľkými rokmi. To však nebráni tomu, aby ma, aby si ich farby))) Dúfam, že ste si užili ich obdivovať!

žltá ruža

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com