Ker ruže a moja starostlivosť o ne

Roses rozmarné a jemné v ich púčikov, niektorí nemajú radi, že okolo nich pobehuje okolo - sú ako ľudia. Chcem vám ukázať svoj ružový ker - menej odolné voči krutých zím, majú veľa, teraz raznotsvete: od svetlo žltej až svetlo ružové.

Video: My ružová záhrada v plnom kvete! Všetko o ružiach. starostlivosť o ruže. Ako pestovať ruže

žltá ruža

Žlté ruže na mnoho rokov, zasadil počas sovietskej éry. V zime ukrytie borovice smrekové vetvy.

Červená ruža Bush

Druhý ruža je v rovnakom veku, je to červená ruža Bush.

Kvetina červené ruže - mimoriadna krása, veľkosť veľké a odolné proti mrazu. Ale zároveň útulku pre zimu by to malo byť, pretože sneh je niekedy nedostatočné.

Všetky ostatné ruže - a existuje mnoho - boli pestovanie sadeníc holandský. Snažil som sa kúpiť z miestnej materskej školy, tri zachytil iba jeden, a to uschnuté na budúci rok.

Prvý rok kvitnúce ruže holandská

Na fotografii červená holandský - v prvom roku kvitnutia.



Rose red Dutch

Holandskej ruže vyžadujú väčšiu pozornosť, je potrebné správne rezať, potom vás iste poteší svojimi farbami.

Starostlivý starostlivosť o ruže bude do značnej miery určovať jej budúci vývoj, rast a kvitnutie.

Všade okolo mňa sa zvýšil na miesto rodinnej dovolenky, takže mám dobrý prístup ku každému kríkmi. Aj oplodniť im trikrát v sezóne. Jar - pred kvetom, kedy kvitnú dvakrát. Kúpiť ready-made jarné hnojivo špeciálne pre ruže a letné odrezky trávy naliať vodu, trvajú na tom, a táto voda zalievanie ide litrovú pohári na kanvy.

Nejotravnější ruže vošky. Pred niekoľkými rokmi som zistil, že dobrý spôsob, ako sa zbaviť toho. Kúpiť šampón pre mačky a psov od bĺch plemena v jednom litri vody lyžicu šampón a sprej ruže. A ruže dobre a vošky zmizne okamžite.

Všetky ruže Aj rastú v otvorenom slnečnom mieste, ako tieň nie je nijak zvlášť v obľube. Pôda nie je nijak zvlášť variť, len kúpiť ready pre výsadbu kvetín, potom v otvorenom teréne vykopať dieru a ísť spať túto krajinu. V nej a výsadbu novej ružu.

Staré ruže rastú dlho na rovnakom mieste, len znížiť staré výhonky. Výsadba ruže na jar sme sa, že neprežije pád. Summer poskytuje dobrý čas zakoreniť ruže. Vzdialenosť medzi kartou - 40-50 cm.

To je snáď kvetina, ktorá poteší kedykoľvek počas kvitnutia a výhonku a rozpustiť šálku kvetina. A nie ju vidieť blednutiu rýchlo obnoví lístkov.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com