V Londýne, centrum objavil umelé oázy

videa: "Príďte si zahrať na mňa"-v Theodosia objavil Corner "múzických umení"

V centre Londýna tam bol umelá oáza

Video: PBC: Oktoberfest v Rige

Oasis Londýn - malý trojpodlažný hotelová záhrada, sa nachádza v mestskom dome Strithema, South-West v Londýne. Tento hotel bol otvorený v roku 1995 a patrí do rodiny Howarth - 61 rokov Winkle a jej manžela Philipa. Hotel Howarth je považovaný za najlepší hotel pre záhradnícke fanúšikov a milovníkov prírody.

"Moji hostia dúfajú, že uvidí krásnu záhradu, a nemôžem sklamať v tom - povedal Winkle. - V zime záhradnej niekoľko prípadov, ale od začiatku marca, som neustále robiť svoju záhradu - až do neskorej jesene. "
Elester Sode, jeden z najprestížnejších britskom sprievodcovi s názvom hotel Howarth si tieto inštitúcie v Londýne. Hostia z celého sveta, po pobyte v Howarth tam vrátil znovu a znovu.

Winkle Howarth zdieľaný priestor záhrady do štyroch častí: terasa, malebná trávnikom, súkromnú záhradu, a konečne, záhradný nábytok, čo je druh zimnej záhrade. Tu si môžete oddýchnuť od ruchu veľkomesta, z Londýna hluku byť v úplne inom svete, teraz vôňu kvetov a krásu prírody.

Z kuchyne je vstup na terasu, kde je umiestnený jedálenský kút. Tu môžete raňajkovať na čerstvom vzduchu, vidieť krásne kvety - Africkej ľalia, jazmín, ruža ... Je to už viditeľné trávnik, obklopený ohromujúci krásu stromov a kríkov trvaliek. Medzi nimi je možné vidieť a novozélandský ľan, voňavé a Astelit, a smútočné vŕba.

Na záhradníctvo v Winkle a Philip to trvá dlho, ale šťastné úsmevy hostí sú. "Naši hostia sú veľmi vďační nám. Niektorí z nich dokonca fotiť mať na pamäti jeden roh záhrady. Žena z Japonska sľúbil priniesť budúci rok fotky z jeho záhrady. Podľa nej je to presne kopíruje našu záhradu. To je najlepšie pre mňa kompliment, "- usmieva Winkle.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com