Kvetovaný narcis rip van Winkle

Video: Rip Van Winkle - CONTOS de Fadas (Dublado e Completo)

Nakoniec začala kvitnúť Nové odrody narcisov, jeden z prvých sa ukázalo byť spupný druh Rip van Winkle.

Narcissus Rip van Winkle

Video: Witch - Rip Van Winkle


Prekvapivo všetky žiarovky zodpovedajú zadaný triedu a kvety vyzerať presne ako na obale. Avšak, Vyrastal som dopadal byť 3-4 cm vyššia, než tomu bolo sľúbené od výrobcu (20 cm). Napriek skutočnosti, že hlavy kvety sú pomerne ťažká, stonky kvetov vytrvalo udržiava svoju váhu. Na fotografii, niektorí ohnuté, ale je to kvôli dažďu, pokiaľ striasť kvapky s lupeňmi usmerneného takmer okamžite. Aj to nejako páčilo, ja chcem, aby to na alpské kopce. A napriek tomu, Rip van Winkle má pozoruhodné vlastnosti: nenáročná na pôdu, žiarovky veľkú zimu v otvorenom poli, a to aj v prostrednom pruhu Rusko, choroby a škodcovia prakticky žiadne škody.

Je zaujímavé, že odroda je pomenovaná po hrdinovi románu Washington Irving - Rip Van Winkle. Nový hrdina unikol z problémov v neobvyklým spôsobom: upadol do hlbokého spánku, ktorý trval 20 rokov. Keď sa prebudil, jeho problémy boli vyriešené v prirodzenou cestou, ale bol starý, všetci poznajú mŕtve. Rip Van Winkle sa stal symbolom muža z minulosti márne trávi svoj život. Ako sú postavy z minulého kvetu na mojom záhone)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com