5 Výhody jesenné záhradnícke

5 pádu výhody záhradníctvo

Myslíte si, že niečo zasadiť na jeseň? Na jeseň záhradníctvo má mnoho výhod. Po prvé, ak ste horlivý záhradník, ako som ja, na jeseň - je to len čas navyše, kde si môžete natiahnuť aj viac zábavy. Po druhé, na jeseň má svoje výhody v lete a na jar je na ...

1. A konečne, môžete pracovať pôdu.

Skoro na jar nie je tak jednoducho pripraviť mäkký, našuchorený pôdy pre pestovanie skorej zeleniny, byliniek alebo kvetín. Krajina je stále ešte zima a nie len s ním pracovať. Ale práca na jeseň s pôdou - to je radosť a takmer žiadny problém. Stačí pridať trochu kompost - a všetky prípravy na jesennú výsadbu.

Video: Pridelenie Diary: Early Autumn Veg plot, polytunnel & Aktualizácia skleníkových záhradníctvo


Jeseň výsadba osloví malých aj veľkých!

Samozrejme, že na jeseň jednoducho nebude závod, ale voľná pôda značne zjednodušuje túto úlohu.

2. Nemáte potiť.

Jesenné počasie je oveľa príjemnejšie pre záhradníka, než v letnom žiaru. To platí najmä pre také horúcich oblastiach, ako je moje. Jesenné slnko nie je tak pečie a prácu na záhrade si môžete aspoň po celý deň.

3. Hmyz neobťažujú.

Hmyzie kolónie sa darí v lete. Pádom aktivity väčšiny záhradných škodcov je znížená. Mnoho z nich prezimujú. To znamená, že na jeseň ste menej sa postarať o boji proti škodcom. To tiež znamená, že prácu na záhrade, nemusíte riskovať stávajú terčom útočníkov krvilačných. Ale ja by som veľmi odporúčame zvážiť pád kobyliek. Jeseň - je to ich obľúbený čas, navyše kladú svoje vajíčka na jeseň budúceho roka.

4. Zľavy a predaj rastlín.



Jeseň - to je koniec záhradnícke sezóny a samozrejme nakupovať oznamuje predaja. Na predaj môžete kúpiť trvaliek a letničiek. Pokiaľ ide o druhú, napriek tomu vás poteší v dome - krytý záhradníčenie na jeseň av zime, pretože nikto bola zrušená!


letná slávnosť pokračuje! Ale miestnosť ...

Áno, jeseň - skvelý čas pre každého, kto sa chce ponoriť do zeme - je nielen rastliny sú v plnom prúde na zľavu ...

5. Predaj nástrojov a spotrebného materiálu.

Snáď každý záhradník má zvláštnu záhradné náradie, ktoré on / ona už dlho sníval, ale nemôže kúpiť. No, na jeseň - len samotná doba, kedy sú drahé záhradné náradie predávané so zľavou. Je možné, že v súčasnej dobe a svoje hýčkané prístroj niekam na predaj ...


Na jeseň je tu veľká šanca kúpiť vytúženú záhradné náradie so zľavou ...

To isté platí aj pre hnojivá, pesticídy, atď. Organické záhradníci ako ja kupovať prírodné, bezpečný pre deti a domáce zvieratá výrobkov na jeseň. Takmer vo všetkých prípadoch, trvanlivosť výrobku rozširuje a záhrada pre budúci rok. Jeseň - najlepší čas na nákup semien a cibuľou. Na jeseň sú oveľa lacnejšie ako na jar, a trvanlivosť väčšiny semien - aspoň dve sezóny.

Video: Prečo správal cibuľu a cesnak. 5 dôvodov, aby sa ubezpečil, že je!

Dojmy o funkciách jesenné záhradnícke zdieľané Jaipi Sixbear.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com