Legenda fialové

Viola tricolor (Viola tricolor)

Viola tricolor alebo Pansy - ročná alebo dvojročná bylina, spoločné sociálne zariadenie v Európe a Ázii.

Jeho štruktúra fialový kvet pripomína menšie ľudská postava symbolizuje meditácie. Ak sa rozhodnete dať kytičku fialiek, potom vedzte, že jazyk kvetín by to znamenalo: "Všetky moje myšlienky o tebe", pretože slovo Pensée vo Francúzsku a znamená "sirôtky" a "myslenie".

Video: Pharmacy Violet - Legend 10.07.16

fialový Spadol som na zem náhodou. Fialky Proserpine zhromaždené v čase, keď bola unesená Pluto, boh podsvetia. Z nečakané krásy klesla ju na zem voňavé banda. Od dávnych čias, Violet je symbolom skromnosti a cudnosti.

happy flower fialový Začal som Josephine de Beauharnais, Napoleonovej milovanej manželky. Masové fialky boli vernými spoločníkmi ich milostný príbeh. Oni boli prítomní pri stretnutí s Josephine a Napoleon a sprevádzal ich na ich svadobný deň. Každý rok v tento deň na stole Josephine predvádza skromný kyticu fialiek - znamení vernosti a lásky. Po smrti cisára porazenej pri St. Helena v jeho medailóne nachádza v blízkosti zámku jeho syn dvoch malých fialiek.



Fialové kvety veľmi skoro na jar, v apríli, takmer súčasne s brčál. Aj keď to nie je kvitnúť po dlhú dobu, ale kvety sú veľmi voňavé fialky.

V Rusku bolo za to, že sirôtky nie sú vhodné pre záhradu, pretože nie je kvetiny pre bývanie i pre mŕtve. A podľa starej anglickej viere, ak je jasné deň trhať sirôtky, akonáhle začne pršať.

Mimochodom, Viola tricolor nemá nič spoločného s uzambarskoy fialiek alebo Saintpaulia.

Ďalším znakom: ak Viola tricolor rastie na vaše stránky, znamená to, že pôda je kyslá. Je to tak jednoduché, s pomocou rastlín, sa môžete dozvedieť o plodnosti a mechanické zloženie pôdy.

Video: VIOLET - Beautiful flower (LEGENDA)

Viď. Tiež legenda Akon.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com