Suché letná kvetinová záhrada

Suché letná kvetinová záhrada

Už niekoľko rokov som rastú na mojich stránkach tsinniyu elegantné - skvelý krásy nenáročný rok. Vysoká, takmer meter, svieže rastlina s obrovským, palmu, kvety, pripomínajúce púčiky dahlia nevyhnutne priťahuje pozornosť a vždy vyvoláva otázky susedov.

Video: Shatura suché leto korotko.mpg

Podľa preferencií tejto kvetiny, ja prispôsobiť sám dostatočne rýchlo. Zinnia elegans nemá rád tieň (pod stromy a kvety, ale púčiky sa zmenšujú), priamemu slnečnému žiareniu - z neho svetlé farby kvetenstvo slabnúť, ale voda je pomerne náročná, radšej nie tak často, ako je bohatý zavlažovanie.

Spočiatku som si kúpil krabičku so zmesou rôznych farbách, ale v druhom roku a rozhodla sa zapojiť vážne v dizajne na záhon, dala za cieľ "zbaviť šalát." A že jeseň začal zbierať semená zvlášť páčila rastlín, ich distribúciu podľa farieb. V nasledujúcom roku, na kvetinové záhrade bola radosť sa pozrieť drahé - vystúpil, ako pri výbere, v júni, pokryté kvetmi zinnias plížil pozdĺž plota z bielych a ružových zmeykoy- uprostred žltých mrakov na lôžku žiarili červené škvrny a oranžovej zástupcami tohto krásneho zarámovaných melkoroslymi mesiačikov, Otten ma skvele lezenie ružových kríkov. Kto vie, čo by sa v roku 2010? ..



Prvý vzdal žeruchy - Slnko práve vyhorel ich bez toho, aby chudobným Fellows žiadnu šancu, dokonca aj pravidelný chladenie rozprašovaním sa neuloží. Budúci bol viola. Áno, existuje viola! - hot stlačiť, aby pole bolo zabitých pšenicu, zemiaky sušil na vinici, susedov, bez ohľadu na to, ako sa rozpadol napojená sedemročného smrek. nedostatok vody začal koncom júla, by mestská voda neporadí. Všetky druhy "sprej chladenie" ročiak musel zastaviť a začať šetriť stromy a kríky.

Znovu a znovu s vnútornou chvenie, som sledoval, ako dojemne klesnúť na slnku kvety a listy moje krásne zinnias, a bol už pripravuje na odstránenie zo záhonu odumretých rastlín, ale prišiel večer a všetky kríky zase stál "na pozore", sa teší na chladné noci. Takže aj napriek zalievanie raz za týždeň, a šialené horúco, do konca augusta, kedy sa príroda začína spamätávať, moje kvetinová záhrada žiarila vo veselých farbách na pozadí uschnutou trávu a lístie hnedé, poteší ma, moju rodinu a dokonca aj susedov. A budúce leto semená zozbierané na jeseň opäť naplní záhradu s farebnými krytkami krásne Cínia.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com