Čierne ríbezle jarná rezne

Čiernych ríbezlí, je jedným z najviac bohaté na vitamín C bobule. Jeho plody sú používané pre čerstvé spotreby, kompóty, marmelády, džemy, mrazené, púčiky a listy sa používajú ako analgetikum, diuretikum, protivovospatlitelnoe, rovnako ako komplexné hroznovú fúzami a púčikov malín - ako Crush obličkových kameňov a odvodiť z piesku prostriedky. Preto je ker s celou radou užitočných vlastností v krajine, jednoducho musí mať. Nebudem popisovať rôzne druhy čiernych ríbezlí, starostlivosť pravidlá, a tí o jeden druh poľského chovu "Ranezhskaya". Odroda je stredne skoré zrelosti. Berry veľký, guľatý tvar, veľmi aromatická, s plnou starnutie pritarno sladké. Listy a stonky sú tiež veľmi chutné. Grade plodná. 
Na tejto fotografii úroda zozbieraná z kríkov 5 a pol rokov

ostružina

Video: čierne ríbezle rezne na jar

Mám niekoľko druhov čiernych ríbezlí, ale mám rád najviac, a preto sa snažíme propagovať. 
Vo februári a na začiatku marca, organizujeme na jar prerezávanie prebytok zahustený výhonky, rovnako ako výhonky smerom dovnútra puzdra, 

Bush

prerezávanie

Orezané konáre nemám vyhodiť, a absolútne všetko deje. 

výhony

Nakrájajte na opasok, takže 2-4 púčiky

výstrižky

Namáčanie (úplne ponoria) stopky 15 v fitosporin minút a potom sa do pohára s IAA po dobu 2-3 hodín.
Tak dlho, ako rezne sú v IAA, pripraviť výsadbu hrnca. Je vhodné použiť pollitrových plastových fliaš sa skratovým krčných a odvodňovacie otvory. 
Pôda pre výsadbu pomocou univerzálneho + piesok + kompost + bežnej záhradnej pôdy sterilizované v peci v rovnakej časti. 
Rezne sú zasadené v nádobách naplnených gruntosmesyu málo zhutňuje zeminu okolo rezanie a hojne zalievať. Stojím v miestnosti s okolitou teplotou okolo 18-20 stupňov, ktorý sa nachádza na severnej okná, aby sa zabránilo priamemu slnečnému žiareniu. Teraz je dôležité, aby v súlade s zalievanie režim a zabrániť premokrenie alebo sušenie hlinené kómy.

Po 10 dňoch sa objaví mladé listy



štepu po 10 dňoch

Po 15 dní po výsadbe trávy vyzerať takto:

výstrižky

Po 20 dňoch odo dňa výsadby objavia puky

Farba čierne ríbezle

Vybratie čierne ríbezle farbu

Ja samozrejme vždy škoda je odstrániť, ale je potrebné urobiť, pretože nič sa od nich, a rezné sily trávia veľa, ale musíme byť použité na tvorbu koreňového systému. Púčiky a kvety možno strihať nožnicami alebo nechtu opatrne opatrne vytiahnite. Budeme aj naďalej sledovať teplotu.

kvet čiernych ríbezlí

Tieto informácie sú uvedené na 5. marca, ďalší vývoj rezňov som udržať až do dnešného dňa, a popisujú ich rozvoj.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com