Všetko v živote - k lepšiemu!

Video: Všetko v živote je HD (1998) z indického kina

Niekedy vodiči alebo dedinčania, tam sú časy, kedy práce - veľa!

Anemone siatie semien

Video: Nechaj to byť povedané - v tejto sezóne: tým lepšie. Uvoľniť z 30.06.2016


A vy vstávať za úsvitu a odísť zo záhrady sa západom slnka, a práca sa nezmenšil. Grass - ako očarovaný, kým jeden okraj pozemku je vypolesh, ďalší má zase narosla! Kto hadice zelenina - že som si uvedomil, koľko času a úsilia to trvá! Čo som? A okrem toho, že zameranie pozornosti na záhrade, hovorím o kvetoch, najmä už zmizol trochu zabudlo. A to je to, čo vyšlo z toho!

Zvyčajne sa snažím práve odrezať kvetné stonky rastliny nie sú nadarmo strávil silu pri tvorbe osiva a dobre udržiavanú vzhľad záhonu. S výnimkou prípadov, keď sú semená, ktoré potrebujem. A tentoraz rád, že každodenné starosti mi nedali čas odrezať stonky kvetov v sasanky lese! Nikdy som ju videl zaseje svoje semeno a bol doslova fascinovaný týmito priehľadnými mraky. Nechcel som nakrájajte aj zasiate, je to tak krásne!

Video: Amazing motivácia - to všetko je možné zmeniť k lepšiemu !!!!

Samos sasanky lesné


Teraz moja rannú kávu pijem za úsvitu v paseky dreva sasanky, obdivoval prchavé kúzlo jej dlhé froté župany lietanie a padajúce pri najmenšom závane vzduchu. Čas od času osivo parashyutikom oddelený od svojich druhov a ľahké páperie, žiariaci v rannom svetle, ide sa pozrieť na svoje miesto pod slnkom ...

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com