Dar-Poteryashka

Video: Barboskiny - Barboskiny - 158 series. Dobrý deň, Dedo Mráz. Karikatúry o Novom roku

Jarné kamarát mi dal prvosienky, druh nemenoval, povedal - kvet, budete prekvapení! zasadil som ju pod zlatovka, v blízkosti veľmi malých počítačov. 

Primula hybrida Francesca

Tam slnečných hodín do 10 hodín, potom polotieň, tam je prakticky žiadne buriny. Prvýkrát, keď som bol veľmi zaneprázdnený na otázku, čo to má farbu? Potom, s dennými prácami, zabudol som na to. napojená som ich s hadicou cez šošovku korunové Forsythia do pôdy nie je erodovať. Pravidelne sa pozerám - bez buriny, a ďalšie práce je vždy viac než dosť.

Myslím, že sme mali možnosť prvosienky ottsvesti bez povšimnutia. Ak sa počet nezvýšil rododendron. Zbledol listy a rozhodol som sa ho kŕmiť modrej skalice. A náhodou som ju videl, má krásne zelené kvitnúce! Prekvapený - to nie je to správne slovo, a to najmä skutočnosť, že kvitne zjavne nie je prvý deň, a ja som si ani nevšimol! Páčilo sa mi tento maličký, neobvyklú farbu okvetných lístkov a je úplne jasné. Teraz chcem celú zúčtovania pozemkov.

Video: Barboskiny - 161 series. Poteryashka. New Series 2016 Meno: Barboskiny Číslo 2 - Najlepší darček (cartoon) new Series! Barboskiny Problém 9

A myšlienka na pozadí, aj usadiť nič zelená kvetu, ale vyššie. Je dôležité, aby jeden kvitli v rovnakom čase - Francesca kvety na našom území v máji a júni. Rovnako ako Echinacea Green Jewel (Echinacea purpurea `Green Jewel`), ale sú znepokojení farby. Fotografie na internete rôznych odtieňoch zelenej, čo je jasne vidieť - Photoshop.

Tí, ktorí majú osobné fotky akýchkoľvek zelené kvitnúce záhradné rastliny? Echinacea nie je nevyhnutne, snáď lepšia možnosť tam! Alebo aspoň poradiť zvoliť susedné prvosienky, a potom vyzerá tak smutný, v samote ...

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com