Môj škodlivý strom, ale neuveriteľne obľúbený !!

Video: Barboskiny - Barboskiny - 155 series. BARBOSKINY Reloaded. Karikatúry pre deti

Myslím, že všetci v dome je zázrak strom "Money Tree (Crassula)"!
Peniaze strom, podľa Feng Shui, prináša jeho majiteľ stály prísun peňazí, bohatstvo, finančnej nezávislosti a úspechu v podnikaní. 

peniaze strom

Strom je veľmi nebezpečné, ale neuveriteľne krásna a istý! Prístup k tejto vetve vyžaduje zvláštne, rovnako ako starostlivosť o neho! Poviem vám, ako rastie z malého zárodočné zázrak stromu, ktorý prináša šťastie u vás doma!
Možno je to povera o peniaze a šťastie, ale keď si myslíte, potom všetko sa stáva skutočnosťou! 

Dal som strom jeho meno "Vredinka" strom nemá rád, keď upravil to ako jeden jeho miesto dieťa), potom je rýchlo rastie, a ak to usporiadanie je Crassula trvať dlho sedieť v pokoji! Jade je lepšie nekupovať, a slza proces je už veľký strom, takže proces je už napustené energie úspechu a peňazí zo stromu dospelých. Okamžite som zasadil vo veľkom hrnci, dal proces, bez toho aby čakal na korene, odrezať a okamžite vysadená, sedel môj proces nejakú dobu ... nevyrástol, ale nehnije. O dva mesiace neskôr, som si všimol, že moje "Vredinka" sa stal dlhší a šťavnatejšie - a za rok sa rozrástla do takých rozmerov tu.! Jade nemá rád, keď to je často napojená som zalievať raz za mesiac, ak budete často zalievať, listy nebude tak husté a tuhé, a sú mäkké a ochabnutý. Kúpil som si univerzálne zem. 
Váš strom Aj zdobia peniaze a uložené v zemi veľa mincí v hodnote len spať mince ako "Vredinka" vzala na stranu zárodku))
Hrniec som zasadil žaba - priateľ môjho stromu! Vzhľadom k tomu, Jade je nutné hovoriť každý deň, takže sa vám prináša bohatstvo každé ráno začneme s dialógom))) 
Takže pamätajte, že k zvýšeniu zdravé a produktívne stromu, je potrebné:
- je nutné zvýšiť z procesu
- napojená raz za mesiac
- Zoznámte sa stromom
- dať mu dary
Veľa šťastia vo výučbe tohto zázračného stromu! Ale foto: 



drevo

drevo

Video: Barboskiny - 101 series. Milovaný brat (nová séria)

mince

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com