Daylily z Krymsk

Kvetina s zvláštne, trochu smutný príbeh. Žijeme v Krymsk priateľmi a často ich navštevujú, je tu krásna príroda: lesy, horské rieky.

Daylily z Krymsk

Vlani v lete, tesne pred povodňou, boli sme nimi prechádza, stručne a nakupovaných výrobkov na večeru. Nie je ďaleko od starého úložiska rozložené na chodníku novín a predával niečo, najprv som si myslel diaľky ananásy, ale potom som videl - je to kvety. Samozrejme, že som okamžite ponáhľal k nej. Bola predáva daylilies, však názov odrody nevedel, ale povedal, že kvet je rozprávkovo krásne. Ak chcete byť úprimný, kúpil som ich ani kvôli kráse, a že babička nestál teplo, a išiel domov. No, večer sme išli, a v noci sa to všetko stalo. Teraz, pri pohľade na kvetinu, som si nemohol pomôcť myslieť smútkom, ako keby bol nažive stará dáma? Teraz farba sa mi zdá trochu smútok ...
Dom, alebo skôr, bývalý domov našich priateľov

V dome svojho priateľa takmer zrútila, dobre, že prežili všetci!

záhradné

Takto záhrada vyzerala pred dobre upravené a čisté.

tam Oka

Garáž je tiež Volga ...

Ako zázrakom prežila!

Ako zázrakom prežila kohút, mokrý, ale stále spieva!

pomôcť

Žijeme bohatý život, ale okamžite zoberie všetko, čo mohli, auto (boli sme potom Žiguli 12) je plne naložené s vodou pitie, mlieko, chlieb, sviečky, aj so všetkými náležitosťami a jej manžel okamžite rozbehol k priateľom.


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com