Plot, plamienok a chmeľ

boli zakúpené v rovnakej dobe.

Raicova spôsob plot bude k dispozícii vo všetkých financií. Vzhľadom k jeho nadmernému "transparentnosť", aktívne radia používať popínavé rastliny. Ale my zatriasol plamienok

, sľubný kvitnúť zamatovo tmavo fialovej hviezdy, bolestivé uhryznutie pichľavý cenovka, takže akvizície sa stalo v jedinom exemplári. A pretože vieme, že hrubá sieťka predĺžiť krásu my nie tak celkom skoro, rád prijal z rúk priateľov zadarmo vyhĺbených koreňových chmeľu.

Hop na plot

Po druhé, sme maľovali popoludní. Okrem toho absorbuje vodu z pôdy a ťažké kovy, preto, pôda ekológie bude skok vpred: Chmeľ obyčajné - mimoriadne! Zoznam chorôb, ktoré liečia Jerome K.Dzheromu nevstúpi, ak puerperálnej horúčky, rovnako - kompletnú sadu ochorenia. Modriny, vredy, odreniny, psoriáza a dokonca hystéria. Plody tohto magického rastlín všité do vankúša sľúbil takmer letargický spánok.

Video: Plot z chmeľu. Environmental))

Pánske vrelým úsmevom reagoval na slová "chmeľ", ale neuvedomujú si, že infúzie rastliny znižuje dráždivosť sexuálne strmší brómu.

Ženy tiež šokovaný, že kužele nápoj, infúzie vo vodnom kúpeli, podporuje ... zväčšenie pŕs. trvať iba tento liek by mal byť takmer až do konca života (prečo pred odchodom svety najlepšie veľká veľkosť?), teda zariadenie musí byť vždy po ruke.

Dávkovač ulice je takmer neviditeľná

Z darov neodmietne. O "Strach Grékov s darčekmi a" my sme nejako zabudli.

Video: HOP na plote

Pletivo pretiahol. Chmeľ vysadená na svojej ceste na toaletu, na rohové parcele. Clematis - pre osvetlenie krásne miesto neďaleko voľný priechod k susedom. A čakal.

Netrvalo dlho, ako to urobiť, chmeľ.
V prvej sezóne rozkvet niečo poškrabal všetkým hosťom, ktorí si želajú, aby sa prihlásili v lóži, a pokúsil sa uškrtiť dva kríky dráč, aby tento smútok nepoznal mimo rovnaké plotu.
V druhej - zlomil ako Tuzik teplejšie, strešná krytina na streche na záchod a začal sa plížiť na hadicu na vodu z domu, v ulici spájajúcej zásobník s obrovskou nádržou zvárané k stene.
Na tretej, keď spadol do zabudnutia navždy čiapku a snažil sa vytiahnuť kapacitu na 200 litrov stien, takže museli znovu zavolať zváranie.

zachytenie nádrž



Ak táto rastlina lieči psychózu, I - pápež. Aspoň.

Značka a zašiť nárazy, neodvážil som sa. Chmeľ Zdalo sa mi, živú bytosť, tiahnuci sa ich zlé malé ruky k mojej mierovej existencie.

Snažil som sa hľadať spojenca vo fórach. Otvorili. A čítal som: "Keď vyvstala otázka o zabezpečenie v našej záhradný plot, susedia nám radil, aby obyčajné chmeľu. Na prvý pohľad to myšlienka nie je ako my ... "

Ako ona nemala ma rád! A až teraz. Vzhľadom k tomu, I - veľký víťaz rakytníka rešetliakového, kategoricky odmieta opustiť územie v podobnej situácii, a nemohol vyrovnať s banálne viniča.

Hop-víťaz

Video: Clematis - HOBBY FOR LIFE

A susedia ... susedia ?! Sú z jedného roka na organizáciu tejto hystérii kvôli tomu, že otvor pletivo, chmeľ dosiahol svoje kumulované vane s vodou pre zavlažovanie a všetky jeho Greener tam. Možno piť ako - neviem. Môžem len dodať, že oni aj my sme dostali mačetu a Roundup. Mŕtve obklady.

"Ukázalo sa, že - napísal zasnene ľudí -., Ktorý má chmeľu a anthelmintické vlastnosti" No, mohol len závidieť červy, ktoré vedú k tomu nohy mäsožravých rastlín.

Hop fanúšikovia pokračoval: "Môžeme ponúknuť recept nášho suseda, nespavosťou. Vezme ... "

Odhaliť závoj tajomstvo: ak urobíte alkohol nastoechku rastlina s názvom "chmeľom", ktoré len zriedka aj tie nestabilné sused nebude odmietajú zabudnúť na pár škrabancov a pohnúť železnú kúpeľ.

Pokiaľ ide o plamienku ... V zápale boja so svojím agresívnym partnerom na zelenú oponu, často zabúdame, o skromných súťažných rastlín. Niekoľkokrát sme ho stratili vo vysokej tráve. Raz pošliapal. Dvakrát transplantované. Ale podarilo. A ešte kvitli! A dokonca aj jediný kvet, fialovú zamatové hviezdy, sme mali dosť, aby pochopili, že peniaze nie sú šťastie!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com