Transplantáciu na jar pivonky: ak nemôžete, ale naozaj chcete

Videá: veľký penis, ak nemôžete, ale naozaj chcete, môžete. Kanál je naplnený filmu o sexe zhivotnyh.Razlichnye zvyku ..

Pivonky odporučiť transplantovať a rozdeliť na jeseň. Na jar sa neodporúča dotýkať. A skutočne, v prvých troch alebo štyroch rokoch po výsadbe je považovaný za vysoko nežiadúce problémy rastlín: čím menší je transplantovaný na pivonka, tým lepšie rastie. Ale ako viete, každé pravidlo existujú výnimky, a tam sú časy, kedy sa odporúčania zlomiť.

klíčky pión

S pivonky na mňa a odišiel. Po prvé, štyri našiel v nových záhradných kríkov tri beznádejne zarastené burinou. Na jeseň týchto nehôd nemala videli v trave- dvoch kríkov videl som, keď som sa snažil upratať trochu na ceste, a tretí všeobecný narazil len na jar.

zarastené pivonka

Snažiť sa burinu - úplne bezvýznamné. Najmä preto, že boli vysadené v údolí, kde potom, čo sneh topí voda bola, a na jar záplavy pivonky kategoricky nepáči. Stručne povedané, Bush sotva som vytiahol z objatia žihľavy a goutweed, ale tri nerozhodol transplantované.
Po druhé, ja som stál s posledný rok kúpil odnože prvotné pión. Ktorý, mimochodom, je tiež bežne predávané na jar, nie spadnúť. Takže, mal som ich vlani na jar a kúpil, zasadil - a začal prechod na jeseň. Vykopať kopal (porušuje jedno z pravidiel: nebude rušiť v prvých troch rokoch), a nie je kam dať, že ak je miesto pre nich znamenala stavba stále pokračuje. A strávili zimu v pivnici.

Video: Najväčšia člen sveta. ak nemôžete, ale naozaj chcete, môžete. Kanál je naplnený filmu o sexe zhivotnyh.Razlichnye zvyku ..

Pivoňka klíčky v kvetináči



Na jar mojich pivonky začala dlho predtým, než sa rozmrazí stúpať na zem. Hoci suterén je tma a zima, nie je zabránené. Takže zrušil pôda bola nikde ...
Všeobecne platí, že pokiaľ bolo nutné vysadiť pivonky na jar, je žiaduce, aby tak urobili čo najskôr. Čím neskôr bude korneklubni kopal, tým viac traumatizujúce pre závod by postup.
Niekedy pri kopaní oddelenej časti puzdra, a to najmä v prípade, že podzemok je veľký a rozvetvené. Odporúča sa, aby delenki bol minimálne 2 - 3 púčiky. To, samozrejme, je optimálna, ale to sa mi stalo, a dajú veľmi málo delenki s jediným bud. Áno, oni sa vyvíjajú dlhšie, ale prežil. Takže ak sa náhle odlomil kus, to musí byť veľmi starostlivo len vysadiť a zobrať dobrú starostlivosť o neho - s časom sa z toho taky bude rast veľkú Bush.

Video: Ako pestovať a starostlivosť o jedľa

pivonka delenki

Všeobecne platí, že vzhľadom na technológiu, na jar výsadbu pivonky sa príliš nelíši od jesene. Vzhľadom k tomu, pivonka na jednom mieste bude aj naďalej rásť po dlhú dobu, je potrebné sa postarať o svojej strave. Bohužiaľ sa kompostovať zatiaľ nie je pripravená, takže v každom výsadby diery Aj prispel organické hnojivo gumi-pružina, ktorý je určený len pre jarnú výsadbu a hnojenie. Hnojivo sa zakryjú pôdou tak, aby spáliť korene a jemne do jamy korneklubni.
Významné sú tu dve úskalia. Po prvé, je optimálna hĺbka výsadby je považovaný za taký, že obličky pochovaný v pôde v hĺbke 5 cm ťažkých a 7 cm na ľahkých pôdach. Keď nadmerne pochovať podzemok, pivonka môže byť ťažké rozvíjať a prekvitať. Ak je vysadený príliš plytký - trpí studené zimy.
Druhý dôvod po výsadbe musí byť uzavreté, ale to by malo byť vykonané veľmi starostlivo. V žiadnom prípade nemajú pošliapať nohy - tak ľahko dôjsť k poškodeniu obličiek. Jemne zatlačte zeminu okolo rastliny, a potom dobre napojená, a ak je pôda ustupovala - opäť špicatý.
Predpokladá sa, že jarnú výsadbu pivonky rok za tými transplantované na jeseň. Ale keď to situácia sily s týmto budete musieť zmieriť. A s dobrú starostlivosť (včasné zalievanie, obliekanie, pleťou) žiadne problémy s adaptabilita jarnej výsadby pión nevznikne.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com