Divoké výhonky na zakorenených stromov pivonky nestrácajú bdelosť!

Nielen ruže je situácia, keď divoká ruža podnož možno potlačiť kultúrne vrúbľovacie ruže. To sa deje napríklad, a stromov pivonky. 
V posledných rokoch došlo k veľké množstvo množiteľského materiálu týchto krásnych kríkov, najmä z Číny. Vo väčšine prípadov, to je naštepený v podpníkových odrôd bylinné pivonky stromu. Odporúčania výrobca doporučuje výsadba zakopať mieste očkovania do hĺbky 15 cm. Tým je zaistené, že v rozvojových darcovských korene bylinné pivonka, strom pivonky sa postupne pohybuje na jeho vlastné.
Ale to sa stáva, že koreň darca nie je dosť zdroj, ktorý môže dať vrúbľované stromov pivonky. A potom naklíčené vlastné púčiky, klíčky, ktoré sú často tak silné, že môžu zničiť navrúbľovaná rastlina, odniesť svoju silu úplne.
V takýchto prípadoch je nutné jemne narušiť závod, nájsť miesto, očkovania a miesto, kde sa dal úrodu koreňov sklade. Opatrne a pokiaľ možno čo najbližšie k odstráneniu rast koreňov môže byť aj časť koreňa, ak je dostatočne veľká. Táto časť naozaj sa snaží pestovať oddelene - podnož čínskej pivonky sú niekedy tiež veľmi zaujímavé.
Stalo sa to s mojím pivonky Kinkaku. V minulom roku to rozkvitla prvýkrát nádherný kvet

Obrys pivonka Kinkaku

Počas letnej narosla ďalšie slušné vetva a tento rok na jar v buši mal dvoch bud. Ale zrazu jeden z nich ... rozkvitla a sklamaný ma nesmierne. Neopísateľný jednoduchých kvetov v rade, zavalitý. Možno, že keby všetci Bush bol pokrytý, bolo by to vyzerať pekne. Ale čakám na Kinkaku! Vykonať operáciu oddeliť tieto "siamské dvojčatá" Nemal som čas, musel som odísť. Ale v najbližších dňoch bude mať nutne.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com