Primrose na pokraji novembra

Video: Ukrajina na pokraji predčasných volieb rozloží

Prvosienky, dekorácie jarnej záhrady - to je to, čo som vždy vnímaný prvosienky. Predstavte si moje prekvapenie ako dnes, keď jeden z rastlín, zrazu som našiel kvetinu! A púčiky! Prvosienka kvitnúce koncom októbra? .. Zima je zrušená? :))

Primula kvety

Poznámka: všetky listy vyzerajú veľmi prvosienky jar - šťavnaté, svieže a silný. Nárast išiel nedávno transplantovali mladé sadenice ...

Video: Yekaterinburg na prahu epidémie HIV

Avšak, ja a fialovej zelené púčiky boli opuchnuté a cibuľu waleské nová várka čerstvých byliniek ready)) Nehovorím o obvyklú trávy: sused na svahovitom trávniku je zelená a rastie spoločne. V novembri minulého roka, tiež som bol potešený odmäk - rastliny začali prebúdzať. Ale do tej doby nebol dosiahnutý farba))

Takže neviem: či má byť rád - či už naštvaná ... Milujem prvosienky, vždy radi, že ich farby, zvlášť keď som vychovávať tieto krásky zo semena. Ale väčší záujem: či rastlina je neskoro kvitnúce neoslabí? Oni potom outsourcing zimu? .. Čo myslíš, kamarátmi? A vo svojich záhonoch by existovala nejaká prekvapenie jesene? :))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com