Vyzývavý oči

Sirôtky alebo viola - rastlina, bez ktorej je ťažké si predstaviť, záhrada. Nikdy nudiť, a to najmä rôznorodosť stupňov dáva takmer neobmedzené možnosti pre kreativitu. Malé i veľké, jednofarebné aj viacfarebné, s hladkými alebo náladovo vlnité lístky - to len Viols nie stiahnuté chovatelia!

viola


Páči sa mi, že tieto kvety môžu zdobia záhradu po celé leto: musíme im kvitnú v máji a kvitnú až do jesene. A osiate sadenice vo februári, rastlina otvorených púčiky už vo svojom prvom jar. Teraz v mojej záhrade len kvitnú viola-rovnakého veku: kry stále pomerne malý, ale jeden po druhom sa objaví kvety.

VIDEO: Olga Budina romantické čarovné oči 1

viola biela

Rastlina je vytrvalá, ale zvyčajne pestuje ako bienále. A ja sa to páčilo vegetatívne množia vyrástla viola: strieľa veľkú dvojročnú Bush úhľadne vyložený na posteli a pôdou sa prekryjú tvorby miesto ružice. Rýchlo zakoreniť, poskytnúť len mnoho vynikajúcich množiteľského materiálu. Nasledujúci rok, na jar všetky tieto kríky kvitnú.

Viola modrá Bush

Plant im môže byť takmer kdekoľvek: je to efektné obrubník je perfektný kulisu pre neskoré tulipány a kosatce, vynikajúce kontajnera rastliny, ktoré dokonale zdobia balkón alebo terasu.

Viola žltá Bush

Sú nenáročné, môžu byť transplantované aj kvitnutia, a to nebude mať vplyv na ich výzdobu. Mali veľkú zimu, aby bolo nutné úkryt. Jediná vec, ktorá sa nepáčila na violu - stagnácia vlhkosti z ktorých hniloby alebo vyprevayut. Na chudobné pôdy a nedostatku vlhkosti kvety často plytké, a v čiastočnom tieni rastliny môžu kvitnúť nie je tak hojné - ale je možná, a všetky ich priania. Pre takéto krásy - veľmi skromné, súhlasíte? :)



viola

Zdieľam malý výber z jeho fotografií: malú časť fantastické škále farieb. A dáte violu?

Video: Zvodná Eyes starý románik ~ Z kolekcie svetových majstrovských

viola

fialový viola

Video: Zvodná Eyes - Ruslanova

Viola dark cherry

viola

Video: Zvodná Eyes ("Stalinova manželka")

viola

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com