K Bush nie je rozbité pod krytom

Video: Ako skryť hrozno na zimu. V prvom roku (1 rok)

prístrešia ruže

Čoskoro, dúfam, že príde čas zverejniť ruže. S úzkosťou čaká na túto chvíľu - nech sú akékoľvek? ktorá prežila veľký mráz, som si istý, a či je ich, takže najťažšie snehová pokrývka tu nie je na mizine? Toľko snehu v mojej pamäti záhradník a ja si nespomínam. A sneh je často stlačenie s otepľovaním, potom stuhol a otočil sa na pevnú ľadovú krustou. predstaviť, čo hmotnosti, pravdepodobne niekoľko desiatok kilogramov na meter štvorcový. Čo uniká to stojí!
Samozrejme, v ideálnom prípade, dal cez sklonil a pritisol k zemi aj oblúkové ruže pre podhubie. Tieto oblúky upevniť spoločne na hornej koľajnici alebo kotvy, takže nie so sklonom rámu a mal viac tuhosť. Potom skryť horná spunbond môže byť v dvoch vrstvách. Ak existuje snaha pohrať, to nebolí poskytnúť iný filmový pás z hornej časti stanu-tunela na snehu stiahol a prístrešie nenavlhli. 
Krytina je vhodne pripojená k oblúky papierenské štipce na bielizeň (pre stohy papiera alebo peňazí :)) potom vstal rozhodne nie je zlomený.
Ale je tu ďalší mazaný trik, ktorý zabraňuje zlomeninu hlavných vetiev ruží či iných kríkov, ktoré vyžadujú prístrešie na zimu. Jednoducho povedané ohýbanie puzdra, je nutné priložiť na spodnej časti plastové fľaše z pod vodou. Lepšie skrútený. Hodnota fľaše závisí na veľkosti puzdra.
Fľaša sa späť založenie pobočky, a bez ohľadu na to, ako lisovaný sneh, nebude unikať trhliny na základni.
Možno trochu rád nie je čas - pred jari. Ale zrazu som zabudol?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com