Nové kompozície s ovocím

Video: Nové zloženie jedľa pobočiek a sviečok. Master class praktické floristika

Zimné dekorácie pre dom s vlastnými rukami. Prostriedky a remeselné izyagod a ovocie pre Vianoce a Nový rok

Home dekorácie na Nový rok a Vianoce. Sviečky, jedľové vetvy, šišky, jablká, brusniceV novom roku a rozhdestvenskihkompozitsiyah tradične používajú prírodné materiály. Dary prírody - jablká iapelsiny - už dlho symbolizovala túžbu hojnosti v novom roku. Sme uzhepisali na pomander pomarančov, a teraz - pár myšlienok o tom, ako vlastnými rukami veľmi ľahké vytvoriť dekoratívne kompozitsiis zimné ovocie

Video: Nový rok zloženie - ovocie ekibany

Rezané smrekové konáre zo stromov a jedľa, položte na rovný zásobník blyudeili. Najlepšie sa červená jabĺčka (na fotografii som použil naše miestne Royal Gala), Nárazy a nedbalo posypať brusnice. Môžete postavitbolshuyu sviečku v stredu kompozície, ak je to žiaduce.

Video: Novoročné zloženie

Krásne veľké číre sklo (ja som použil sklenenú dlyakokteylya "Margaret") Posypeme bieleho cukru. Top polozhiteklyukvu. V stredu úhľadne stanovených vonné sviečky. Neskolkoodinakovyh okuliare s brusnicami a sviečkami, aby ozdobou aranzhirovkudlya vianočný alebo novoročný stôl. Ryumochkipomenshe zariadené podobným spôsobom s brusnicami môže ukrasitkazhdoe sedadlo.



Nový rok zloženie s vlastnými rukami z ovocia sa sviečkouHome dekorácie na Nový rok a Vianoce. Zloženie so sviečkamiHome dekorácie na Nový rok a Vianoce s brusnicamiHome dekorácie na Nový rok a Vianoce. Sviečky, jedľové vetvy, šišky, jablká, brusnice

Nebojte sa experimentovať so všetkým, čo je po ruke. Tieto prostriedky, vytvorili sme so svojimi deťmi len pol hodiny.

zanechať komentár
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com