Vianočný veniec

Ako vyrobiť vianočný veniec ručné práce. Home dekorácie na zimnimprazdnikam: Vianoce a Nový rok vlastnými rukami

Vianočný veniec. Nový rok veniec vlastnými rukamiNa Vianoce a Nový rok na dverách domov, bytov a kancelárií tradične zavesiť svieži slávnostné vence. Taký venkimozhno aby lapnika Holly vetvy alebo vetvičky. Vianočné venkiukrashayut vianočné ozdoby, zimné bobule, kvety. Možnosti pre vianočné dekorácie je naozaj nepreberné

obsah

  • Ako sa zdobí vianočný veniec
  • Moje vianočné vence v posledných niekoľkých rokoch
  • Video: Vianočný veniec z kužeľov s rukami!

    Pozri tiež.: Vyzdobiť dom na Vianoce a Nový rok!

    Video: Ako môžem vytvoriť základ pre vianočný veniec kužeľov !!!

    Ako vyrobiť vianočný veniec s rukami

    Je vhodné použiť ready-made Vianočný veniec lapnika(Živé jedľa alebo borovica vetvy). Tieto vence sú predávané spoločne szhivymi stromy na vianočnom bazarah.Esli nemáte ready Vianočné vence, potom sa vaše pomerne ľahko (samy o sebe, mimochodom, sa zdajú byť viac neopatrný, a ja osobne páči viac pripravení, príliš hladký a"vyrobený"). Je nevyhnutné, aby vzyatkarkas veniec (kovové tyče, niekedy zviazaný so slamkou), a to prikrepitk čerstvé smrekové vetvy (Viď. Foto). vetvy lapnika pohodlný strih nožníc navetochki veľkosti. vetvičky lapnika namontované zlučovať do každej vetkiprikryvala svieži častí dreva a predchádzajúcim kotviacim bodom na ráme. miesto smrek lapnika vechnozelenyhrasteny vetvičky môžu byť použité, ako je napríklad vavrínu, cezmíny (Holly), brečtanu.

    Home dekorácie pre zimnú dovolenku. Vianočný veniec (silvestrovské veniec) vlastnými rukami. Pripojenie lapnika k rámuHome dekorácie pre zimnú dovolenku. Vianočný veniec (silvestrovské veniec) vlastnými rukami. Pripojenie lapnika k rámu

    Tvorba vianočný veniec s rukami. Upevnenie jedľové vetvy na tuhom ráme z ľanovej slamy provoloki.Foto právom záhradný samokrepyascheysya: na druhej strane sa zdá, takže pripravený vianočný veniec (2012)

    Ako sa zdobí vianočný veniec

    pripravený Vianočný veniec Teraz môžete ozdobiť. I obyčajne najprv rozmyslieť celkový rozsah vencom (zvyčajne "striebro" alebo "zlato"Rovnako ako jeden hlavný farby, okrem zelenej) a jedným zo základných prvkov - v centre pozornosti.

    Vianočný veniec. Nový rok veniec vlastnými rukami

    Foto: Moja vianočný veniec (silvestrovské veniec) 2012 smrekové vetvy jedľa veniec s červenými plodmi na ktoré sa vzťahuje s mrazom a veľkou tmavo červenou mašľou izorganzy. Tvorba vianočný veniec "od nuly" s rukami v mojom zanyalominut 40


    pre dekorácie Vianočné vence Kurz je všetko, čo bude interesnosmotretsya. môžete použiť vianočné ozdoby, umelé a sušené kvety, svetlé plody (napríklad zväzky žeriav), korálky, stuhy ibanty, tkaniny a živé zelené. Pin položky na venci je vhodný samofiksiruyuscheysyaprovolokoy špeciálny green, ktorý možno zakúpiť v záhradníctve či kvetinárstvo.

    Vianočný veniec. Nový rok veniec vlastnými rukami

    Moje vianočné vence v posledných niekoľkých rokoch

    Moja vianočný veniec 2011 jedľa, zdobené vetvy a plody, cezmína, lúk a pokrytý zlatom ranaMoja vianočný veniec 2011 jedľa, zdobené vetvy a plody, cezmína, lúk a pokrytý zlatom ranaMoja vianočný veniec 2011 jedľa, zdobené vetvy a plody, cezmína, lúk a pokrytý zlatom rana

    2011 som musel použiť ready Vianočný veniec jedľa (V sadovomtsentre nebol lapnika!), Ktoré som zdobil s lukom vzťahuje zolotomshishkoy a živých konárov cezmína s červenými plodmi. V jeho blízkosti sú vhodnoydveryu, na ktorom visí veniec, dal som scenérie "vianočný strom" s bobúľ cezmíny zelenyui

    Nový rok veniec s vlastnými rukami. Moja vianočný veniec 2009Nový rok veniec s vlastnými rukami. Moja vianočný veniec 2009

    2009 Vianočný veniec lapnika tohto jedľa (Abies nie, rovnako ako v predchádzajúcich rokoch), zdobené kvetinou,"práškový s mrazom" a dlhá "perleťový" náhrdelník

    Rozhestvensky veniec 2007Vianočný veniec 2004

    Obrázok vľavo: ready Vianočný veniec 2007 Tsentrvnimaniya - veľké zlaté hodváb lúk. Na fotografii vpravo (2004) osnovnoyelement Vianočné vence - tsvetokpuansetii najväčšie umelé a hlavná farba, v uvedenom poradí - červená. Pridala som k zloženiu malého čerstvého vetochkipaduba s bobule, šišky, a pokrytý zlatom matná lakomsuhie cezmíny listy a vetvičky jazmínu (chubushnika) s kľúčový korobochkami.Poslednie vyzeralo celkom bizarné a originálne. Here I ispolzovalagotovy jedľa veniec kúpil na vianočný trh strom

    Vianočný veniec 2006Moja vianočný veniec 2008

    V roku 2006 (foto vľavo) Vianočný veniec Použil som červenú našuchorený vetva umelé yagodryabiny pozlátené šišky, čerstvých byliniek, matným zlatom a svetlé vianočné gule zlatý luk zdobené perlami. 2008 (foto vpravo): vzhľadom na nedostatok času, musela obmedziť veľmi prostoykompozitsiey. Silk golden lúk som pripojený k segmentu red blestyascheyorganzy zviazané lúk. Obaja lúk upevnené na svieži jedľa vetvu, ktorá s pomocou drôtov visel pri vchodových dverách.
    zanechať komentár
    Delež v družabnih omrežjih:

    Podobno
    © 2022 ProSadGuru.com