Záchrana peňazí stromu

Video: Fell, blokády Money Tree! Ako ušetriť peniaze strom?

Crassula

Medzi všetkými izbové rastliny Vždy ma najviac priťahovala Jade alebo peňazí stromy. Taký zhirnenkie, lesklé listy - sa na ne pozerať, a oči sa raduje. Pred niekoľkými rokmi som mal to šťastie dostať domov takú krásu (ako som sa "dostal", že je to iný príbeh, ale teraz nie), to je len môj radosť netrvala dlho. Presnejšie povedané, presne pred posledným Silvestra.

Dostala som veľmi úspešný vianočný strom, svieža, veľký. A že ona bola príčinou všetkých chorôb. Keď ju položil na podlahu s mojím obľúbeným hrniec peňazí stromu. Bohužiaľ, tento pokles bol veľmi nešťastný: hrnce rozbila, a od jedného Jade zostal "trasovanie", tj vetvičky a listy. Ako to bolo urážlivé - slová nemôžu vyjadriť.

Samozrejme, že som sa rozhodol pestovať nové vetvy sám. Vyberte si z hŕstky "zostáva" relatívne prežívajúce vetvičku a začal dlhý proces klíčenia. Vlhké zeminy nedal žiadny výsledok: ležala vetva viac ako mesiac a nedovolil žiadne z chrbtice, práve začínajú hniť. Potom bolo nutné presunúť ju v pohári vody. V tejto dobe tiež išiel moc zábavy. Vetvička stál na konci januára (jedna dobrá, nie uschnuté počas tejto doby) až do polovice februára do bezvýsledne, ale potom sa vydal málo trochu koreshochek. Moja radosť bola jednoducho žiadny limit. Rozhodol som sa počkať, až budúcnosť nechať peniaze korene stromov silnejší a stále čakal na to: aj po troch mesiacoch, ale Jade strom pripravený na pestovanie. Jeden z týchto dní ísť do kvetinárstva na hrnca a krajiny pre môj strom.

korene

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com