Maki - "ohnivé" pozdravy v záhrade

Videl som dnes v záhrade mak a spomenula na starú konverzáciu so susedom mama:

- To je to, čo máte tam je jasný kvety?
- Maki.
- Nebojíte sa?
- Čo?
- narkomani akékoľvek zalezut
(...)

Samozrejme, že nie narkomani stúpať. Dokonca aj narkomani vedieť, že tento Poppy - záhradu. Zdá sa, že len náš sused nevedel)).
My maky kvitnú obvykle s pivonky. A teraz, čo krásny kvitli:

mak

Keď som prvýkrát čítal "The Scarlet Sails" zelený, myslel som si, že jo, plachty boli len farbu maku. Povedzte skutočnosť, chladný odtieň červenej?)
Mimochodom, ako dieťa sme jedli semená maku. Na poschodí sú trochu iné než obvyklé makom, ale aj vynikajúce. Oni nie sú tak chutné, niečo ako ...

maki

Mak rastie vo voľnej prírode. Okrem toho, že nie všetky typy maku nejaké narkotické účinky. Mak siaty - v skutočnosti vzácny. Ale napriek tomu si myslím, že po nadobudnutí niektoré semená tejto rastliny, alebo si všimol Samoseiko v záhrade, dobrý nápad, aby sa ubezpečil, že to tak nie je ópium)). Vzhľadom na to, že máme úrodu maku je zakázané trestný zákon!))
Viete si to predstaviť? Vysadené kvety a sadol si na neho po dobu 2 rokov ... Všeobecne platí, že dávať pozor na mak, priatelia)).
Či už to bolo pre mňa táto kvetina - symbol "zelené" texty a alpské lúky, kde sú polia "zúri" nie je oheň a plamene. A nie je nič, že som nikdy nebol v horách)). Rovnako ako sen. Mak pod oknom - ako pripomienka, že svet je nekonečne dokonalý vo svojej pôvodnej podobe ...

maki


Rastú mak vo vašej záhrade? =)


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com