Makové polia - ako krásne!

Úprimne povedané, nikdy som takú krásu videli, aj keď žijem celý život na vidieku!

divoké maky

Video: Krásne divoké kvety, sedmokrásky mak, levanduľa. Najneuveriteľnejšie krásne divoké kvety


To je to, čo sme išli s priateľmi v okolí na rybársky výlet, a na ceste videl zázrak! Celý trailer 5 vozov zastavil naraz, ako na povel, vodiči a cestujúci vysypali na ceste, zalapala po dychu a stonal, obdivovali zázrak prírody! Ten deň bolo zamračené, obloha je zatiahnutá, takže kvety vyzerajú prestoje jasne červené bodky na zelenú. A zrazu, v malom priesvitu slnko objavil medzi mrakmi. Ako sa svietilo osvetlené žiara, lúčmi blysol jeho šarlatových lístkov maku !!!

Pole postriekané s maky

Video: Akvarel - nakresliť kvety maková poľa (jednoduchý príklad pre začiatočníkov)

Všetci stuhli, verte mi, že aj deti boli umlčané len stál a pozoroval, ako ... Ale nie na dlho), potom chceli zbierať kyticu maku, ale nesmeli. Nikto ruka bola zvýšená na porušiť takú krásu)

Ja, ako vždy, bola kamera, takže som si vzal voľno bez zastavenia. Tieto jednoduché kvety, ale kúzlo! V húštinách kvetín, som nešiel, ale aj z diaľky bolo vidieť obrovské množstvo pukov je len príprava musí byť zamietnutá!

Video: Zábery Krásne Pole s maky

Bolo by zaujímavé sa pozrieť na zúčtovanie kvitnúce mak z výšky musí byť veľmi krásne, pretože tam sú stovky tisíc ich!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com