Tulip Mystery

Pred niekoľkými rokmi som videl u kamaráta na záhrade krásne tulipány a požiadal o cibule. Za dva roky sa rozkvitla presne ako môj priateľ, dal deťom. Ale tento rok, to Tulip ma záhadou.
Tulip tajomstvo ...

Jedným z cibule (vpravo) s jedným kvetom, v tejto podobe, čo som videl u kamaráta. Ale druhá (vľavo) - a veľa-úplne inú farbu.

stonka

Video: Karbonátky Plnené "hádanka", Nezvyčajné pokrmy z mletého mäsa

Driek samotného žiarovky je, ako to bolo dvojitý, ale fúzovania strany a rozdelená 3-5 cm. Kvitnúť.

Zavolal som žiarovky hostesky - mala všetky kvietkovaným a zostal. Dalo by sa predpokladať, že u dospelého žiarovkou zachytil dieťa kvietkovaným a až teraz kvitli, ale je to možné - jedna žiarovka bola.

Verzie tohto nezvyčajného žiarovky náhodou spadol do nádoby s rôznymi vylúčené, hlavne preto, že som nikdy nenakupovali kvitnúce odrody, nezabudnite ju presne. A miešanie rôznych druhov žiaroviek pri kopaní a sušení nie je možné, ja som tak starostlivo stráži je pred zmiešaním, že už! To je dôvod, prečo bolo nutné vykonať vlastné výsadbu nádoby, takže deti nemajú náhodou zdržiavala v krajine. V plastovom 5-litrová fľaša odrezať vŕšok, v dolnej časti spájkovačky spaľoval 20-25 odvodňovacie otvory. V dolnej časti vozového v odvodnenie a potom zem a tam sú vysadené žiarovky. Výsledná nádoba je uložené v zemi, pričom nad povrchom nárazníkov 0,5-1 cm. To je veľmi výhodné. Je na čase, aby vykopať žiarovky - vytiahol z kontajnera prízemia, zatriasol krajín, a zhromaždil žiarovku zložený v jednej kartónovej krabici zaschne.



Tulipány v provizórnom kontajneri

Páči sa mi skupinové pestovanie odrôd tulipánov, ktoré rástli tak nemiestne Poteryashka ďalších druhov a farieb v mojich plánoch, ktoré nie sú zahrnuté.

Nevedel, čo si má myslieť, som šiel hľadať informácie na internete. Jediné, čo som mohol nájsť, takže tento článok bez odkazu na zdroj, ktorý tvrdil, že pôvodne všetky tulipány bolo veľa, a rastie v Ázii. Ale v priebehu času, vzhľadom k suchej klíme, sa zbavili extra farby a kvetované ocele. Čo keď tulipán poskytujú ideálne podmienky existencie, môže vstúpiť do genetickej pamäti, a on bude zase mnohokvetým. Ja neviem, či je to možné? V každom prípade, to znie ako rozprávka. Mám úrodnú pôdu, takže si nemyslím, konkrétne tulipány hnojiť, ale pravidelne zalievať. Ale zavlažovanie - to nie je "ideálne podmienky"?

Video: Kytica "hádanka", 101 ruží. Flowers New Holland

Kto sa stretol podobné záhady, alebo môže vysvetliť, čo sa stalo s mojimi žiarovky?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com