Neúmyselné potešenie

Video: Rustam Khamdamov "nečakané Joy " 1974 - I

Ahoj všetci. =) Ako obvykle, veslovali hmotnostnej začiatočníkov a nielen ... ale o tom až inokedy. =) A teraz, ja vám predstaviť moju radosť neúmyselné.

Video: Neúmyselné potešenie Rustam Khamdamov

Joy číslo jedna. Rose, som prevzal resuscitačné vytiahol zase dohromady o 1/2 od susedov ... Je to škoda, samozrejme, ale z 2 kríkov prežil len jeden, ale prežil. Táto ruža bola proeksperementirovat všetko, čo je možné, a pomohol najviac banálne ... Voobshem, hlavným problémom ruže sa jeho listy, ktoré sú uschnuté čo najskôr rozpustená a zo sčernela kmene. transplantácia bola vykonaná, hnojivá fitosporin ... ale problém zostal rovnaký, a jeden z krovia očernetý všetko. No, ako poslednej vzorky pred rastanovkoy konečnej kríža, ruže sa postrieka roztokom mydla a tašky zostali v noci ... v skutočnosti, po 1,5 týždňoch tu je takýto výsledok vyšiel (po mydle na ňom, nie jeden list, a teraz každý deň niečo nové prêt). =) Samozrejme, že ponecháva trochu chudobný, ale to je povzbudzujúce.

Teraz príjemnosť číslo 2. Bol som spokojný s mojím prvým Orha kúpil 8. marca. Kvety a puky na fotografiu vyrástla doma, ale najlepšie časť bola náhodne videný v blízkosti cut-off v obchode stopky. =) Môžem s istotou povedať, že som chytil Orha oklimatizirovalas av plnej výške. =) Budem čakať na vzhľad výsledkov. =)

Video: Truckers Season 1 Episode 6

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com