Moja izba ruže, rastúce skúsenosti a fotky

All veľký ahoj !!!!

Rozhodol som sa s vami podeliť o svoje domácich miláčikov - ruže. Flower nepopierateľne krásny, a prejsť okolo, nemohol som.

Vlani na jar som mal svoj prvý ružice. Koho to zaujíma, vitajte na mojom blogu vlani, kedy som sa objavil jej rozkvet. Bol som tak fascinovaný jej krásou, že v súčasnej dobe tri naukorenyala rozachki. A dokonca videl ich prvé kvet.

V neskorom jesene všetky moje ruže poraziť kliešť. Po zákroku, poslal som ich na zimu. ruže kompletne klesol lístia. A, úprimne povedané, som nečakal, že zostanú nažive!

Hibernáciu na balkóne + 5 + 10. Niekde vo februári, videl som nové listy na ružiach. Všeobecne možno povedať, mám to odpočíval niekde mesiac.

Dal som na slnko a začal rýchlo rásť.

Video: Moja izba rastyushki - Winter 2016

To je to, čo máme dnes.

To je tak obrovský Bush, ale malé púčiky.

A tu je zakorenený nie je tak povzbudzujúce. Buď kliešť je tajne trápia, alebo sa výkon nestačí. Zatiaľ čo všetky ruže na jar transplantovaný do čerstvej zeminy. Kŕmim zabudnúť činiť pokánie

.

K dispozícii je bud, nedávno som videl.



Tu je moja nová dievča, spokojná sama so sebou, nemohla odolať.

Len postarať, zalievanie hojné, presušeniu nežiaduce. Aj voda takmer každý deň v teple, niekedy listy začnú vädnúť, ale zotavil po zalievanie.

Môj sprcha nie je príliš často, ale nie dosť času na všetko. Ale ako ruža. A roztoče riadiť pod teplá voda je užitočná.

Teraz som posypať často aj niekoľkokrát denne.

Krmiva, ako je to nevyhnutné pre kvitnutie. Všetko!

Aj keď som bol spokojný so svojimi ružami, a som rád. Ale kliešť nespí, musíte byť v strehu. Chápem, že v prípade, že rastlina zdravá a bojovať roztoč jednoduchšie. Ako sme sa znížil len imunitu, takže každý raz a priľne. Na Rose niečo podobné. A čo robiť, aby sa kvetina nebol chorý, som stále nie je vyriešený mihnutia.

Bol by som rád, ak sa o svoje malé tajomstvo o odchode túto krásu. Flower šialene zamilovaná, tak to je veľmi zaujímavé akékoľvek skúsenosti s ním. Alebo proste len ukázať svoju krásu. Príďte navštíviť, budem veľmi rád !!!!!

Celú tú dobu !!!!!!!!!!!drzý

Pozrite sa na video o tom, ako presádzať ružový izba.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com