My Tradescantia

Video: Flower

Dobrý deň!

Už som mal nejaké tradíciu každý víkend Pripomeňte si svoje malé príbehy. Takže dnes sa rozhodol napísať o jeho Tradescantia. Nenáročný a krásna rastlina, ktorá podala v mojom dome celkom náhodou. Raz mi biť na parapete, že je plné srdce v priebehu času, mal som niekoľko druhov a tvoril malú zbierku 4 ekzemplyarchiki, ktorý, ako dúfam, bude rásť.

Toto je môj prvý kvet Tradescantia. Tradescantia rebriny. Ho asi rok. Všeobecne Tradescantia nikdy nebola na zozname žiaducich rastlín. Povedal by som, že som úplne ľahostajný k nej do doby, než sa doteraz rozhodlo kúpiť malý prívesok. Takže ... proste byť.

Závod dobyl svoju odolnosť a trvanlivosť. Dokonca sa pokúsil o mačku, ktorá mu dumpingové hrnca a zlomil v polovici bol nijako zvlášť zranený. Tá časť, ktorá bola vrátená späť ku svojim koreňom v hrnci, a zlomený-off časť zapustil korene a začali rásť po niekoľkých dňoch. Teraz mám dve z týchto krások so strieborným pruhom. Delikátna sfarbenie listov, čo iného je potrebné pre dušu ....

Je to stále jeden z mojich krasavishna. Priniesol som ju kolegovi. Vyzeralo to, ako skôr na burinu než izbová rastlina. Ale vyhľadávanie na internete ukázala, že to taky, Tradescantia, ktorý je populárno nazývaný pavúk. Docela zelená rastlina, ktorá sa rozprestiera svoje konáre prikrývali s malými bielymi kvetmi.



Budúci bol nedávno kúpil. Utlmený sfarbenie listov, či skôr fialovej spodnej časti listu.

Video: Anderson Tradescantia dobré pre zatienené záhradky

Rovnaký druh Tradescantia Zebrinoy. Divoko rastúce a nevyžaduje zvláštnu starostlivosť.

No, poslednej inštancie.

Bežní používatelia tohto webu môžu pamätať mučeníka tohto obdobia, ktoré som v poslednej dobe čerpanej von. Vtedy som sa dozvedel, že zachránil príliš Tradescantia. Ona je dosť silný a dáva nové listy.

Video: SOGHOMONYAN VK ** ** Tradescantia moje rastliny

Zrejme ma Tradescantia rozhodne ... a nevadilo mi to)))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com