Apple eksepriment

Video: Apple víno Experiment (Part 1)

Opäť som. Všimol som si trend, mesiaca môže ticho sedieť v kúte, a potom ako rana do chatu, a ústa sa nezatvára)))

Pred niekoľkými mesiacmi som sa dostal až požiadať o stimuláciu bromlievyh jabĺk. Spomínam si, keď som povedal, že sa chystá vykonať experiment. Že to hovorí, že som to urobil.

Tak, do konca mája. Guinea - billbergia. Vozvrast - tretí ročník. Kvitnúce - nikdy.

Viem, že tieto dievčatá sú leniví kvitnúť. Na našich webových stránkach nájsť informácie, ktoré kvitnú, keď dobre naplňte kanvicu nie je doporučené pre časté presádzanie. A samozrejme, zodpovedajúce osvetlenie. S tým nemám problém.

Apple vydal etylénu, čo má pozitívny vplyv na kvitnúce bromlievyh. Prečítajte si informácie v škôlkach sú často zaobchádza týmto plynového generátora.

Video: Moonshine z úložiska jablčnej šťavy. malý experiment

Vzal som si pár veľkých, zrelých jabĺk. Prerušila som na polovicu a naskladané spoločne s billbergia v balíčku.

Balíček mal stále vyzerať, ako listy budeme držať v rôznych smeroch, a ona cítila, že všetko skončí zle a nechcel ísť do skleníka. Zavrel pomocou skôb. V teórii to všetko skleníkových sa stať po dobu najmenej 2 týždňov. tj bez provertivany, inak bod nakrájaných jabĺk, čo by malo upozorniť na životodarnú etylénu je stratený.

Video: Apple Wine Experiment (Part 2)



Nalial som, dal na obvyklom mieste na okennom parapete a nedotkol sa niekoľko dní.

Po 5 dňoch, musel som rýchlo rozobrať celý skleník, pretože jablká boli pokryté plesňou !.

Teplo, vlhkosť, vitaminchiki - milosť pre plesne a baktérie.

Zrátané a podčiarknuté.

O osemnásť mesiacov neskôr, môj billbergia stále nie je kvitnúť. Počas doby strávenej v stiesnenom skleníku, sme stratili pár listov, ktoré sú ohnuté a potom otsushit.

Bolo nutné jemne meniť vrehny podkladová vrstva v dôsledku formy. Veľké starosti o deti, ale vďaka Bohu tam boli.

V celku, moje dievča cíti veľmi osobné.

Rozhodol som sa pre seba - opakovanie experimentu jablko už nie. Nechaj to všetko jeho priebeh ....

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com