Pôvabné Hoya Artur Karnoza

Video: kvitnúce Hoya Artur Karnoza (latinsky Hoya carnosa).

Kvet Hoya Artur Karnoza kvetináči závod. Rastie tak silná ako Tradescantia. Úplne nenáročná rastlina. Nevyžaduje špeciálny teplotný režim a vlhkosť v miestnosti. Pôda môže mať normálne, vhodná pre lezenie izbové rastliny. Jediná vec, ktorá musí byť považovaná za starostlivosť o kvety, je to, čo Hoya rád priame slnečné svetlo. Takže kvetina môže byť bezpečne umiestnený na parapete ľahko krycie žalúzie.
Moc sa mi páči tento závod. Je to veľmi rýchlo zakorenia a rastie. Ak vôbec niečo, prechádza určitú dobu bez napájania. Napríklad, ak chcete odísť, odísť bez zalievanie kvetov.
Kvety sú veľmi krásne dáždnik kvetenstvo. S kvetmi a niekedy dokonca kvapkala sladký nektár. Ale, bohužiaľ, som Hoya kvitne každý rok a asi raz za rok alebo dva. Zrejme urazil, že nie je vždy napojená.
Hnojivo je možné tiež použitý akýkoľvek vhodný pre vnútorné kvitnúce rastliny. Veľmi silný účinok sa dosiahne v prípade, že zariadenie je napojená vývar z obvyklých cibule. Výsledok zo zalievanie cibule vývar dopadne lepšie ako používanie chemických hnojív.
Odporúčam mať v mojom dome to nádherné a nenáročná kvetina.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com