Vyžírka

Video: Freeloader (1972). Adaptácia obrazovka hry Turgenev

Koľko si pamätám, vždy v našej krajine dom pribluzhdalas žiadne zvieratá - mačiatka, dospelé mačky, jednorazový poplatok prišiel. Kedysi dávno, keď ešte nebol plot na záhrade jedného dňa našiel ovcu, aj keď nie je príliš veľká, ale nie jahňa. Divné, ale nikto hľadal, ale my sme ho viazaná na dohľad vlastníkom, keď vyhľadávajú, proste to videl z ulice.

Nebudem sa zmieňovať také veci, ako kurčatá, kačice a husi - títo vlastníci prídu. Oveľa horšie bolo stretnutie v záhrade s veľkým interiérom. Bolo to tak veľký a s takými veľkými oranžovými zubami, že som bez rozmýšľania, sa otočila a ukázala nutrie, ako rýchlo môžem bežať.

Isto aj to bolo prekvapenie, však, smutný. Chodíme do stodoly, a tam som mal lepenková krabica stojí v jej plechu pena - to je pre moje pouličné mačky v prípade chladného počasia. Pozrel som sa, a to je mačka. Okamžite som sa stal hlasný výkrik ho vyhnať, a zdvihol hlaveň, hele, a bol chorý. Nebudem podrobne popisovať, ale bolo úplne zrejmé, že nie je dobrá. Oni boli vzatí k veterinárovi. Zbytočné, povedal mačacie psinka a liečiť neskoro. Takže on a ja spal v búde v krabici. Robím to, a mlieko, a klobásy a mleté ​​hovädzie mäso (myslím žuť pevnú stravu príliš veľa pre neho). Nič k jedlu. No, smutný koniec ...
Spoločne veselo žuť Whiskas

videa: "vyžírka", LenTV, 1970

Ale teraz mám nové zvieratá - ježkovia. Taký zábavný a veselý, radosť sa pozerať! Mačky sú bojí sa ich dotknúť, ale ježkovia mačky tiež nebolelo. Zjesť pokojne vedľa seba. Rád by som ježko mlieko piť, ale tam, kde! Vidíte mačka stádo? Takže to nie je všetko k dispozícii, v susedstve k večeru si sťažovať. Najmenej polovica vedro mlieka naliať večer do rána misy bude žiariť čistotou. Nemohol som odolať a vzal ho do ruky, vyfotiť náhubkom. No, rovnaký zápach ježka, vám poviem úprimne, a nie ľalie. V skutočnosti existuje niekoľko druhov, mladí nie sú príliš veľké, ale absolútne nebojácny. A starý ježko v kvetinových záhonov pošliapali, ale svetlo a človek sa bojí prísť. Môžem vidieť len z okna. A čo sa stane, keď sa nový potomok bude? Whiskas musieť kúpiť vrecia nenechávajte nové zvieratá hlad.



Neprané pichľavý zázrak

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com