A kŕmite túlavých psov ???

Videá: kŕmiť bezdomovcov šteňatá

Aj prezerať fotografie z minulého roka a chcel napísať tento príspevok. Pravdepodobne všetkých tých, ktorí majú záhradu, a ich domovy môžu pozorovať nasledujúci obrázok. Priviesť psa alebo mačku, prázdnin je za nami, a ich majitelia opustiť chudáka zostal sám s hladom a zimou callousness ľudí. V zime, ideme na chate každý víkend a uvidíme stále hladné psy, sú veľmi priateľskí a my sme im vždy niečo dobré prijatie, som mimo láskavosťou nemôžem ísť okolo psíkov vrtieť chvostom.
pp

oo
Ale títo psi sú visí priamo v chatách, v blízkosti brankára (takmer jediná osoba zostáva v krajine na zimu). Jeden deň v zime, keď tam boli silnými mrazmi, mať riadený do lesa, sme videli psa - Mami 4 mláďat ... to bolo jasné, že ešte len pred nami, ktorí = auto bolo prinesené a hodená mamičku s deťmi, tam sú žiadne slová ... ona je zlá rúti bez porozumenia čo robiť ... proste nádherné šteniatka ... pravdepodobne sa trasie od zimy az nepochopenie toho, čo sa stalo ... Bože ... Prečo tak krutí ľudia potom som si myslel.
pp
Chcela som plakať ... pretože hádzať ich do lesa, a nie v meste, majú odsúdil ich k hladovaniu ... na spiatočnej ceste z letného sídla som si vzal teplý kožuch v nádeji, že ich prijatie aspoň k sebe domov ... jedlo nemá nič spoločné s ... Šteniatka neboli divoký akonáhle raz vzal do ruky okamžite zahreje v rukách, a zaspal ... dať ich do auta všetko to bola mama ... ale vyštekla a zavrčala, a my sa neodvážil odniesť nejaké šteňatá ... pretože tam sú psy, ktorí sú v krvi bude biť jeho labky pri hľadaní ich detí ... mal som dať ich na kabát a právneho štátu Khali na najbližšej predajni v obci, aby si ich mohli kúpiť jedlo ..., keď sa vrátili, uvideli okolo nich džíp s číslami Moskve ... ľudia tiež nemohlo ujsť, a dať im domov von z kartónové krabice ... budeme kŕmiť ... mama bola v ústraní a sledoval všetko veľmi opatrne ... táto situácia ... len som zrazil celú noc premýšľal, čo príde ak niekto iný pes v noci
Každý deň strávený kŕmenie psov ... alebo skôr dva dni Šteňatá niekto vzal, teploty až do -22 a mamička všetko na jednom mieste ... priniesla veľa k jedlu, teplá kaša s kuracími hlavami ... ona je veľmi hladný, požiera veľkej časti ... to je škoda, že nie je ... slová ... V tejto dobe niekoľko autodopravcovia ísť, tak bola sama ... sama s mrazmi (až 30) a hladu
LJ

ll

Video: ZLOŽENIE: Ako si vybrať krmivo pre psov a mačky | Elli Di Domáce


... a tu na autobusovej zastávke som videl ovčiaka šteňa, ale oni sú viac šťastia, je to stále v obci, a nie v lese, oni sú viac kŕmenie ... len chlad ... .a dostanete do takej situácie, a to, čo sa deje ??
oo



LJ

Video: Feed pouličné mačky

ll

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com