Frog-wah

Video: Frog-wah. Zaujímavé v živočíšnej ríši

Som si istý, že v tejto krajine, v záhrade, musí nutne byť poháňané rôzne zvieratá. Ak žijú blízko nás, takže všetko, čo je dobré, prírode v rovnováhe. Vtáky, ježkovia, jašterice ... No, s najväčšou pravdepodobnosťou, častým hosťom záhrady - žaby. Zvlášť v prípade, že je niekde v blízkosti rybníka alebo mokrade nizinka, kde sa cíti v pohode.
Aj keď stále máme sneh, a namiesto tavenie, to len zvyšuje. Ale veľmi skoro na jar slniečko záveje rukávy a žaba medzi prvou vyjsť z úkrytu splniť jar.

Žaba v diere

Niekedy je sneh ešte leží v tieni, a už ospalé žaby túlať na to))

Žaba na snehu

Ale oni sú obzvlášť zamilovaný do mojej jarnej záhrade na kameňoch hriať. Dostať von z vody, sadnúť - a môže sedieť celé hodiny, takže stále ako socha.

Video: Prehľad významných zelonenkoy ropuchy, žaby wah zachytenie s rukami v mestskom rybníku

Žaba na skale

Hovorí sa, že žaba jedného dňa schopní jesť až 2 kg - niekoľkokrát jeho hmotnosť! Ak vezmeme do úvahy, že jesť všetky druhy hmyzu, vrátane škodcami záhradných a "obľúbených" všetky komáre, potom ťažiť z ich okolia je ťažké preceňovať.
Snáď jedinými potenciálnymi problémami - nočná žaba koncerty. Ale musíme spievať, oni si vybrali veľký rybník v centre obce, a odtiaľ do môjho domu dosť ďaleko)), ako aj bok po boku, pod Windows Live, alebo či naše tiché úcte a sedieť v noci v tichu, alebo ísť domov jej priatelia spievať refrén.

Video: Obchodná CHANNEL FROG wah

Žaba vo vode

Nie, je tam jeden háčik: oni majú veľmi radi jahody)) Vzhľadom k tomu, zber začína zrieť, sú vyberané na základe lôžok, k sviatku na. Ale bobule vôbec dosť - pre nás a pre žaby, ježkovia a odchádza. Nevadí mi))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com