A my doplniť

Video: od A WE dobíjať | Ľúto králik | Prehľad # 2

Nemôžem zdieľať s priateľmi našej malej radosti: máme namiesto ryšaví "slnko" - Cat Peach - teraz dva z nich :)) regiment Mačacie prišiel: Alenka včera ma presvedčil, aby prijali rovnaký mladšieho brata broskyňa, príliš červené, nadýchané a len niečo málo cez sanitár

Dvaja z našich červené slnko

Video: A my doplniť !!!

Len jedna vec, ktorú som si nemyslel, že čas: dve mačky v dome - to nie je ľahké ... Prvýkrát sa stretli s každým iný teplý bratskej city ešte nezažil ... Ginger broskyňa vrčí, jeden z najmladších syčí ... Kto má skúsenosti, prompt, prosím, ako sa spriateliť? Ako vychovávať že nebojovali medzi sebou?

A s pohľadom na také Lapushka))

Video: A my doplniť Jin a Jang

Ako, nie všetko je beznádejné. Včera Peach aj večerná prechádzka odmietol, aby nedošlo k opustiť ich územie "Varyag" :) V súčasnej dobe sa snaží čerpať v hre, dokonca zdieľal jeho hračku! Tak to bolo zábavné sledovať, ako to tlačí staršie mladší, ukazuje, ako sa vrátiť, a potom z vrcholu - z gauča - pozoroval, čo sa stalo)))

Jedli z rovnakej misky dnes. Dokonca takmer zavrčal na seba - potravinárskych dostatok miesta príliš)), môže stále byť nastavené, a len potrebujú čas, aby tuleňov a používaných k sebe?



Tiež podpichuje! :)

Ginger v prírode drzým brat a aktívnejší než bol v tomto veku. Pod tlakom od jeho broskýň a dokonca aj trochu stratený niekedy radšej odísť bez kontaktu s agresívnou našuchorený hrčku. Pes s sprisahania s cieľom vyhnať - že sa nebojí, a pred tým, než mladší brat prechádza :) hoci keď sa snažia usadiť sa v blízkosti, broskyňa znamená "oheň draka": otvorí ústa všetkou silou a syčí zastrašujúce.

Video: A my doplniť

Bratia ešte nestali priatelia

Bol by som vďačný každému, kto môže pomôcť s radami, ktoré mohli byť podobná situácia. Rovnako ako, že v dome bol mier a priateľstvo :))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com