Farba Begonia ruby

Dobrý deň,

Podľa tradície našich stránok Chcem ti ukázať svoju novú nákup a zároveň hovoriť o smutnej ceste do kvetinárstva.

Vo štvrtok pred víkendov a sviatkov, pri príležitosti teplého a slnečného dňa, som sa rozhodol ísť do kvetinárstva. Presnejšie povedané, na kvetinové oddelenie magazine.Ya viem, že dodávky do obchodu v utorok, s peniazmi nebolo moc, okrem toho som si musel kúpiť narodeninovú tortu a miloval myšlienku malého prechádzku a pozerať sa na krovie som išiel za prísneho dodržiavania východ na mieste umiestnenia úložiska. Tu sprashivaetsya..zachem? Rozhodol som sa, že ak je niečo malé a potom deshovenkoe Doprajte rastyushkoy, ak nie, potom sa domáci ...


Stretol som sa dobre zapamätateľné predavačka, mladé dievča, ona bola obsadená prijatím nového produktu a ja, bez toho by to vzbudilo príliš veľa pozornosti, ak som to zamierila do krovia v malom oddelení ...... Delivery z nich tentoraz úspech. Na polici boli plné fialiek a kalanchoe, lemovaný na stojanoch zdobia palmy, figovníky, visí nad hlavou a Plyuschikov šplhavnice. To všetko zvážiť hovorím tak z diaľky, ako som rád Takako blokovaný poskytovateľa strýka. Dokiaľ predávajúci previedol tento dodávateľ balíčky s niečím tam, videl som malú rubínovú ker, bol dosť ďaleko odo mňa, ale táto farba nemohol pomoct, ale hádzať do očí. Nakoniec muž bol preč, uvoľnenie prejdem a bol som schopný sa dostať až k predajcovi a rubinchika. Ukázalo sa, že - s Begonia.

Toto sfarbenie listov som nevidel. Cena bola veľmi dobre, je prípustné, tak som neváhal podal na strane predávajúceho, tak ona mi rozprávala svoj balíček v sprche už radoval z týchto priazeň šťasteny .....

A potom som videl všetko, čo budú mať úplne nový, a predávajúci zamerala pozornosť na nové položky, a to, ibišteka, ktorý len dostal, ale tam je, pozerať sa, fuchsie, že majú príliš zriedka, a tu Shefleru priniesol som ....... a potom som si uvedomil, že moje srdce nemôže stať, a bitka začína vnútri túžby Titans a rozumu. Dôvodom pripomenul, že bude musieť kúpiť tortu, a že hrnce dať už nie je niekde, a to v marci bolo vynaložené na kvety slušné množstvo a sľúbil som si pauzu, a že budete musieť zaplatiť za úver, a ako a o tom, a túžba pokračoval po dlhú dobu drahocenné ibištek a krása sheflerki a extrémne fuchsie .... kým je to všetko v mojej hlave sa točil, som inštinktívne vytiahol peniaze a zaplatil za begónie ..... holky, nemáš poňatia, koľko úsilia ma to stálo dostať sa odtiaľ, takže som skleslo sám sa nikdy necítil opustení obchodu Aj s nákupom! Myseľ stále prevažovali, ale tú noc som nespal a premýšľal o všetkých miest na Schefflera a nežne ružovej ibištek bud .....

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com