Zamioculcas - odmietanie chybné názory

Video: Tamaris obuv jeseň-zima 2015 (Salamander, Biškeku)

No konečne !!! prišiel môj rozkaz !!! Na zdravie! Teraz som tiež rastie Zamioculcas domov.

Video: Tamaris obuv jeseň-zima 2015 (Salamander, Biškeku)

Pred nákupom som bol vyzbrojený niekoľko tipov: nákup starých elektrární, pretože je veľký a dobre zapadajú do interiéru (new-to strieľa bude musieť čakať dlhú dobu), výsadbou je nutné v čo najširšom meradle a plytkým hrnci (lepšie rastú v takom), svetla preferuje rozptýlené ( slnko páli it) miluje kŕmenie (ako rastú rýchlejšie).

Ale tipy rady, a dokonca niečo prečítať ctený niekoľko článkov v rôznych knihách a rozhodol sa veriť odborníkom.


Obchod mal na výber, ale z 8 pretekov som si vybral tento prípad, pretože bol najmladší. To je dôležité! To ešte prekrmovania v obchode neviem, čo hnojivá! Mal 3 útek. Doma som okamžite presádzajú trvalo to hrniec, ako mi povedal môj priateľ, ktorého Zamioculcas nerastie a hlboký, ale priemer väčší ako ten, v ktorom vyrástol o 6 cm. Vzhľadom k tomu, Zamioculcas nielen silný koreňový systém, ale aj hľuzy, takže korene rastú v pôde a hĺbky a šírky. Dal som ju v blízkosti južného okna, slnko padá na neho ľahko. A predsa, koľko Zamioculcas nie kŕmiť, rastú rýchlejšie, že nie. Všeobecne Zamioculcas zaujímavú kvetinu, málo informácií o ňom, pretože on je považovaný za pomerne vzácne črepníkových rastlín. Kvetinárstvo postrehy o tom, taky nestačí. Jej rast je závislý na starostlivosť o neho! Všeobecne možno povedať, že je to veľmi podobné odchode Jade! Šťavnaté, hromadí vlhkosť v stonky a korene, kým sa pôda vyschne správne, nie je nutné, aby voda, je tiež potrebné zabezpečiť, že voda nie je stagnuje. Miluje teplo. To netoleruje extrémnym teplotám. Škodcov často on je kompenzovať Jose meradlo. Viac, v jednej chvíli-Zamioculcas láska ku žuvanie miláčikov! Prečo? Nemám potuchy! Takže pozor, pozor na domáce zvieratá. Zamioculcas populárno volal dolár strom! To znamená, že priťahuje dolárov. Poďme sa pozrieť!

Video: Topánky Tamaris Fashion Week jeseň 2015 (Salamander, Biškek)

Áno, po transplantácii, a úspešné umiestnenie môjho Zamioculcas dal niekoľko nových výhonkov! Páni!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com