Nie je kvitnúce Canna

Video: Cannes zeleným plátnom

Nie je kvitnúce Canna

Môj Eland rastie už druhý rok v záhrade a kvetín. Aj kopať na jeseň, som ostrihané a poslal do zimy v suteréne. Možno, že sa snaží transplantovať do hrnca a udržať v dome? Motoresty to nie je nutné?

Video: Indian Canna. úrodu lôžok

Možno nie Canna kvety, pretože to jednoducho nemá čas vykvitnúť do mrazu ?! Čítal som, že ak sú uložené v suteréne niekde v januári a februári by malo byť zasadené v kvetináčoch a držal v dome, rovnako ako izbová rastlina, napojená striedmo. A zasadil vo vedľajšej pokryté krajiny, keď hrozba fúkať posledný Jack Frost.

V prvom roku som zasadil svoj Eland neskoro, v polovici leta. Tak to je kvitnúce v neskorom jesene, podarilo sa mi hádzať iba jeden kvet bodec a dopĺňa boli zasiahnuté mrazom. Teraz, po dobu dvoch rokov, kvitne od začiatku júla a až do mrazu.

nerozvíjíš Canna

Aj kopať ju, akonáhle opustí sčernie z prvých mrazov, "presídlil" v hrnci a do miestnosti uvediem. Spodné listy žltnú a vädnú. Som ich úrodu, existujú nové procesy. A na jar, po poslednom mrazu, som vyniknúť.

Pôvodne Eland z Indie, kde rastie po celý rok na ulici a v zásade platí, že doba odpočinku nie je nutné. Ale ona miluje teplo, vlhkosť a dobrú pôdu. A to nie je ako polievanie studenou vodou.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com