Gaster

Gaster žiť so mnou po dobu piatich rokov, s ňou začal zbierať svoju malú zbierku sukulentov. Spomínam si, že som mal rád túto rastlinu na prvý pohľad. V priebehu doby, s niektorými rastlinami odídem, existuje veľa nového, ale dieťa je stále v favorita. tvoril som k názoru, že Gaster - takmer ideálny pre šťavnaté parapet. O opodstatnenosti závodu a snažím sa povedať.

Po prvé, to Guster - rastlina je veľmi pekná. Jej silné pero v tvare Listy sú jednoduché, ale s obrázkom a zaujímavou štruktúrou. Na stonke skrátiť, vyrastajú v dvoch radoch, ktoré tvoria hustý ventilátor. Okraj listu zdobené hladkých priesvitných zubov, hustá koža je pokrytá vzorom svetelných pahorky. To všetko je na dotyk veľmi príjemné ....

gastenii liststopka Gasterkvety Gaster

Rastie šťavnaté pomaly dosť, ale zároveň nárast je zrejmý. S vekom, plochý fanúšik listov začína ľahko otočiť v špirále. Akákoľvek tvorba rastlín nevyžaduje len vtedy, keď budete chcieť otsazhivayut deti. Dcérske zásuvky sú stále vytvorené na spodnej časti stonky, viac ako raz som je oddelená a dať preč.

Dospelých ružice GasterMôj Gaster je dospelý, ona odíde dĺžky asi 10 cm. Takže Druhou výhodou možno považovať za kompaktné rastliny (pestovatelia kvetín sa bude realizovať na základe skúseností mám). Existujú však aj ďalšie vysoké druhy.

Ďalšie plus - Gaster nenáročný na podmienky väzby. Mám to rastie dobre osvetlené parapetu, ale priame slnečné dostane iba odovzdávanie (na veľmi jasným slnkom listu je tmavo zelený, stratil obrázok). Pot blízko, priedušný ihrisko s pieskom. napojená Aj po vysušení pôdy.

Obväzy zriedka dopriať v najlepšom prípade v lete raz za mesiac, ale transplantácie každú jar. Zimy Gaster vychladnúť parapetu s kaktusy, teplota sa pohybuje v rozmedzí asi 10 až 15 stupňov. Plné peresushki (ako je nadmerné vlhkosti), táto rastlina nemá rád, takže cez zimu napojená niekoľkokrát, ale nie bohatý, a to len vo veľmi teplé, slnečné dni.



Guster - nenáročný sukulentA čo je najdôležitejšie - Gaster dokáže potešiť rozkvet konvenčné okenný parapet! S tajnú nádejou, pozrel som sa na neho každú jar, a konečne, v tomto roku, ona ma darček. Zdá sa, že všetky podmienky boli vyvinuté pre kvitnutie - letné kŕmenie pomohla získať silu a uzavrite hrniec, dostatok slnka a chladné zimy stimulovanej kvitnúť.

Tu uprostred zimy, na začiatku januára, videl som dlho očakávaný malý hrot. Bližšie na jar, s nástupom jasných slnečných dní, Gaster zrýchlil aj rast dlhý šíp. Legrační ružovej a zelenej kvety začal otvárať na začiatku marca. Jediný kvet sa konala len niekoľko dní, ale na hrote, ktorý nakoniec vyrástol do 75 cm, kvety sú viac ako 40 kusov, takže som mal radosť polovice apríla.

Bohužiaľ, dokonca aj kvetiny neboli mi pomohol objasniť svoju prezývku. Existuje niekoľko podobných druhov, ale ich vecné Gaster 70, a sú ľahko krížiť medzi sebou navzájom a so súvisiacimi aloe a Haworth. Takže zistiť presný názov druhu je nepravdepodobné. Aj bude páčiť len Gaster.

Autorom článku a fotografií Dorogova Anna

23.05.2007

© HomeFlowers.ru. Všetky práva vyhradené. Dotlač a akákoľvek zmena týchto materiálov bez predchádzajúceho písomného súhlasu zo stránky zakázaný!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com