Rovnako ako babička Anne zhromaždili Colorado chrobáky



Video: * Bábika dieťa narodí úrodu ovocie zelenina COLORADO chrobákov videa s bábikou pre dievčatá

vyberanie pásavky zemiakovéTeraz je to ťažké uveriť, ale pred päťdesiatimi rokmi, pásavka nebol videný v očiach - aj keď len pre ilustráciu. Okrem toho takmer všetci chceli nájsť ... viac a aby sa stal slávnym, pretože potom v novinách píše o tých, ktorí našli a koľko "zvláštne" ...
A potom čas plynul a napriek boja (aj s prachom) hosť z Colorada sa stal hostiteľ nielen obrovské zemiakových polí, ale tiež skromnejšie Backyards. Avšak, v lete aj v našej obci ako veľmi nerovnomerné: na niečí zemiaky ešte v niektorých miestach sa zdalo, a niekto - všetko väzba "sa vzťahuje." Babička Anna, prinajmenšom tým, že jeho "semeno" všetky červené bolo ... Ako brusnice v bažine. Avšak, hosteska nechcel jed zemiakov: klial nahlas darebáci sa zbierať - s bolesť v chrbte, jeden ...

vyberanie pásavky zemiakové
Tu vidí okolo svojej záhrade susedných chlapec nahrávok a ďalšie spoza plota pýta:
- Baba Anna, čo tam robíš?
- Áno, ak vás, dieťa, čože to nechápeš? Zbieranie chrobákov ... budú dodávatelia dnes vziať - 10 rubľov skla. A ja mám toto - dobre, aspoň si vŕšia .. To funguje!. Možno som si kúpiť novú televíziu ... A ty, Dorofeyushka, palce nie hit. Hoci zmrzlina zarobiť ... Ale dbať na svoje zemiaky - na nohách! Dosť z toho celých jahôd okradnutí ...
Granny Anne to povedala vo všetkej vážnosti. Chlapec teda ani počuť zvyšok: kope do prachu, som sa ponáhľal domov: tam chytil banka, ktorá matka varí uhorky - a na záhrade.
Tieto zemiaky, bohužiaľ, Colorado hosť iba miesta červenať ... Takže Dorofei - to nie je žiadny cudzinec - tajne robil jeho cestu k susedom. A v rovnakom čase, urýchlenie, všimol si, že takmer každá záhrada niekto palice. "Všetci sa snažia všetci zarobiť!" - myslím, malý (nie je naozaj vidieť, že susedia v jeho zemiakov len trhať burinu) ... "Granny Anne práve niekde preč ... A Hovorí sa, že chyby Her keď vedierka trvať - ​​pamätať malé a myslel šťastne: - To je miesto, kde som Aj zarábať peniaze!"
Bez premýšľania vyrazil cez plot a začal sa prechádzať medzi riadkami.
Len asi hodinu maličkosťami v iných vysokých zemiaky, mentálne počíta plat, a potom - beh, plný hrniec - ponáhľal do stánku zákaziek.
- Oh, Dorofeikov! - rád, že ho vidí inšpektora. - Kde berieš toľko chrobáky?
- Áno, v našej záhrade, pane! - ležať nízka. - Take rýchlejší a zaplatí mi peniaze.
- Čo je to?
- Ako sa: "Prečo?" - pokiaľ ide o chyby ... Babička Anya povedal: "Desať rubľov sklenené"
- Tak čo to je? - kuchára zasmial. - oklamal vás, bratu! Nebaví vás Anya ich nájazdy na jahody, tak sa pomstil ... A zároveň prospech dostal - od zbavil chrobákov. Dobré pre vás, babi! A vy taky! Koniec koncov, on pomohol starú pani ...
Vynesie chlapca, ale čo budete robiť? Vytiahol červenú "zlato" utopil ho do najbližšieho priekopy a ticho šiel domov. A tam už bol, mimochodom, čaká. A nielen nadávanie mama znečistených nohavíc, ale ... dar - od babičky Ani. Jej dobrovoľníci, priniesla zmrzlinu, fľaša "Pinocchio" a sladké šišky. Koniec koncov, dieťa sa snažil - zarobili!
Vladimir Babushkin, d. Hotynichi, Gantsevichi oblasť.

Video: Nicole a Alice Challenge ,, Guess Taste " Asi chuť výzvu

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com